Jeśli stoicie przed wyborem piekarnikiem i chcielibyście się zorientować, jakie są aktualnie trendy zakupowe, to zapraszam do przeczytania tego artykułu.

Bestsellery marki Samsung

Najbardziej popularnymi piekarnikami marki Samsung są

piekarniki Dual Cook Flex  NV75N5641RB, Dual Cook NV66M3531BB i NV75J3140BB.

Trio-Samsunga.jpg
Flex-Door-Obciete.jpg

Model NV75N5641RB to piekarnik z technologią Dual Cook Flex. Ma dwie niezależne komory pieczenia i dzielone drzwi, które zapewniają dostęp do górnej komory bez ingerencji w dolną część. Zawsze można piec tylko w jednej komorze, wówczas piekarnik szybciej się nagrzeje i będzie zużywał mniej energii.

Utrzymanie piekarnika w czystości nie będzie problemem, dzięki powłoce katalitycznej z tyłu piekarnika, która ma zdolność pochłaniania tłuszczu. Na wyposażeniu piekarnika jest też prowadnica teleskopowa, dzięki której wyjmowanie potraw z piekarnika jest płynne i bezpieczne.Urządzenie posiada książkę kucharską a w niej 50 programów automatycznych, dzięki którym pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością. Piekarnik krok po kroku poprowadzi Was w pieczeniu ciast, pieczywa czy mięs.

Koszt piekarnika to ok. 2400 pln. Aktualną cenę sprawdzisz TUTAJ .

Sssss.jpg

Model NV66M3531BB w odróżnieniu do NV75N5641RB nie posiada dzielonych drzwi, ale jego funkcjonalność jest bardzo podobna. Technologia Dual Cook pozwala podzielić piekarnik na dwie oddzielne strefy, których możesz używać niezależnie i piec w nich przy różnych ustawieniach temperatury i czasu. A jeśli masz do przyrządzenia coś szczególnie dużego, bez trudu wykorzystasz całą przestrzeń piekarnika.

Piekarnik posiada również czyszczenie katalityczne i parowe. W pamięci piekarnika zapisano 25 przepisów kulinarnych.Wystarczy wybrać jeden z nich, a na panelu sterowania  wyświetlą się szczegółowe instrukcje. Cena piekarnika to ok. 1500 pln i aktualne oferty sprzedaży znajdziesz TUTAJ.

Piekarnik NV75J3140BB to tradycyjny piekarnik bez technologii DualCook. Jego cena to ok. 1100 pln i aktualne oferty sprzedażowe znadziecie TUTAJ.

To piekarnik z funkcją szybkiego nagrzewania i  czyszczenia katalitycznego. Oferuje 5 trybów pieczenia.

Bestsellery marki Amica

Inne świetnie sprzedające się modele piekarników to:

Amica EB7541HB FINE i ED37616B X-TYPE STEAM

Bessellery-Amiki.jpg
Przepisy-Na-Drzwiach.jpg

Amica EB7541HB FINE  to piekarnik w pięknej matowej czerni. Oferuje szybki nagrzew do 150 stopni w 4 minuty, prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, 10 funkcji pieczenia. Dzięki emalii łatwoczyszczącej EasyClean, która jest pozbawiona porów i zagłębień, z łatwością wyczyścisz ten piekarnik. Na drzwiach piekarnika znajduje się praktyczny poradnik, który zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia. To urządzenie kosztuje ok.900 pln i znajdziesz go TUTAJ.

 

Softsteam.jpg

Drugi bestseller Amiki  to ED37616B X-TYPE STEAM, który umożliwia pieczenie z dodatkiem pary. SoftSteam sprawia, że wypieki ładnie wyrastają i są puszyste, a mięsa zawsze będą soczyste. Piekarnik nagrzewa się do 150 stopni w 3 minuty i oferuje 11 funkcji pieczenia. Na wyposażeniu jest też prowadnica teleskopowa gwarantująca komfort i bezpieczeństwo. Na bocznych ścianach piekarnika są panele katalityczne, które pochłanianiają zanieczyszczenia. Cena tego modelu to ok. 1200 pln i znajdziesz go TUTAJ.

Bestsellery marki Whirlpool

859991530390-1000X1000-Frontal.jpg

W czołówce najlepiej sprzedających modeli są też piekarniki marki Whirlpool:

  • Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB  – sprawdź cenę TUTAJ
  • Whirlpool AKZ9 6230 NB  -sprawdź cenę TUTAJ 

Piekarniki wyglądają identycznie. Charakterystyczne dla tych piekarników są:

  • TECHNOLOGIA 6. ZMYSŁ: to 6 zaprogramowanych przepisów: zapiekanka, mięso, duże kawałki mięsa, chleb, pizza, ciasta kruche. Wystarczy wybrać jeden z zaprogramowanych przepisów, a urządzenie automatycznie wybierze tryb, temperaturę i czas pieczenia.
  • Funkcje specjalne: wyrastanie ciast, utrzymanie w cieple, szybkie nagrzewanie, turbogrill, ECO termoobieg
  • Ready2Cook: możliwość pieczenia bez wstępnego nagrzewania piekarnika
  • Cook3: możliwość pieczenia do trzech różnych potraw równocześnie bez przenikania się zapachów.

Oba piekarniki posiadają panele katalityczne, które pochłaniają  i rozkładają tłuszcz. Komfort użytkowania gwarantują dodatkowo prowadnica teleskopowa i miękkie domykanie drzwi.

Bestsellery marki Electrolux

Pseeov120P000125.Jpg

Jeśli jesteście fanami szwedzkiej technologii i chętnie sprawilibyście sobie piekarnik marki Electrolux, to przedstawiam Wam dwa najlepiej sprzedające się modele tej marki.

Pierwszy piekarnik to oferta dla klientów, którzy dysponują niewielkim budżetem ok. 1000 pln-Electrolux EEB4231POX i znajdziecie go TUTAJ.

 

To urządzenie ma 9 funkcji pieczenia: grzanie dolne, konwencjonalne/tradycyjne pieczenie, szybkie grillowanie, grill, delikatne, nawilżanie, pizza, termoobieg, grillowanie turbo.

Ten piekarnik Electroluxa ma sterowanie elektroniczne i chowane pokrętła.

Remote-Jpg.png

Klienci z zasobniejszym portfelem decydowali się na zakup modelu Electrolux EOD6C71Z, który kosztuje ok.1700 zł. i znajdziecie go TUTAJ.

 

Ten model to piekarnik parowy z serii 600 Steam Bake.

Piekarnik z funkcją Steam Bake gwarantuje optymalne rezultaty pieczenia, poprzez dodanie pary w początkowej fazie. Na wyposażeniu ma termosondę , która umożliwia monitorowanie temperatury wewnątrz potrawy oraz prowadnice teleskopowe na jednym poziomie dla wygodnego i bezpiecznego wyjmowania potraw. Piekarnik posiada też powłokę katalityczną pochłaniającą tłuszcz.

Obserwuj