Wielofunkcyjnosc.jpg

Zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia to aktualnie jeden z najpopularniejszych trendów. Jeśli jesteś fanem zdrowego odżywiania i do tego lubisz gotować koniecznie zapoznaj się z nową ofertą piekarników marki Beko z technologią parową.

Dzięki gotowaniu na parze potrawy zachowają cenne wartości odżywcze – nawet o połowę więcej niż podczas gotowania w wodzie. Do pieczenia na parze nie trzeba używać tłuszczu, więc dania są lżejsze i zdrowsze.

Jakie opcje pieczenia oferują nowe modele?

 

9 funkcji

Tech7.Jpg

Najlepszy model oferuje aż 9 funkcji, w tym dwa warianty pieczenia parowego oraz pieczenie 3D.

Combi Steam+

Tech1.Jpg

Aż trzy opcje pieczenia: pieczenie konwencjonalne, gotowanie na parze oraz połączenie pieczenia tradycyjnego z funkcją pary. System 4 dysz wtrysku pary to najefektywniejszy system pieczenia parowego.

Termosonda CookSense

Potencjal.jpg

Za pomocą termosondy CoockSense możemy na bieżąco kontrolować temperaturę potrawy. Jest to szczególnie przydatne przy pieczeniu mięsa.

Pieczenie w niskich temperaturach

73884498D2E1534F44252C5951F8B553-Thumb-2.Jpg

Perfekcyjna pieczeń to mięso jednocześnie kruche i wilgotne. Uzyskanie takiego efektu przy tradycyjnym sposobie pieczenia, czyli w temperaturze 180, a nawet 200 st. C, wcale nie jest łatwe. Wystarczy jednak zastosować specjalny program pieczenia w niskich temperaturach, a potrawy takie jak szynka, schab czy karkówka będą idealne.

Funkcja Pizza Pro

Funkcja-Pizza.jpg

Pizza Pro to unikalna funkcja piekarnika Beko, za pomocą której można upiec prawdziwą pizzę zaledwie w 5 minut. Specjalny program piekarnika nagrzeje jego wnętrze aż do 310°C. Po trwającym zaledwie 5 minut pieczeniu, wyjmiesz z piekarnika idealną pizzę.

Puszyste pieczywo

Chleb.png

Nie ma to jak domowy chleb… jednak wątpisz w dobre efekty takich wypieków? Niepotrzebnie! Dzięki piekarnikowi Beko z technologią pary upieczesz puszysty chleb z chrupiącą skórką. Para spowoduje również, że chleb nie będzie wysuszony.

Soczysty drób i delikatna ryba

Lekki kurczak czy indyk to chętnie wybierane przez nas danie, a jego przygotowanie zajmuje chwilę. Żeby w pełni cieszyć się smakiem białego mięsa, należy przyrządzić je tak, aby było delikatne i soczyste. Niewysuszona, delikatna w smaku ryba także ma rzeszę fanów. Takie efekty gwarantuje pieczenie z pomocą pary.

 

 

Drob.png
Ryba.png
Bd4C4E09419A61659B371Bb7Ab578F05-Thumb.jpg

Jakie udogodnienia oferują piekarniki parowe Beko?

 

Miękkie zamykanie drzwi Soft Door™

Dzięki nowej konstrukcji zawiasów, drzwi pracują płynnie, miękko i cicho – bez trzaskania i zbędnego hałasu.

 

Czyszczenie parowe Steam Shine

Czyszczenie-Parowe.jpg

To specjalny program czyszczenia, który wytwarza i wtłacza parę do piekarnika. Para zmiękcza najbardziej uporczywe zabrudzenia, które wystarczy przetrzeć szmatką, aby uzyskać idealnie czyste wnętrze piekarnika.

Szybki nagrzew

Hero-Booster.jpg

Szybkie nagrzewanie Booster to funkcja znacznie ułatwiająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła, by szybko osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy odpowiednio wcześnie rozgrzać piekarnik i oszczędzamy czas.

Prowadnice teleskopowe

Prowadnice-Teleskopowe.jpg

Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.

Piekarnik Parowy Beko to doskonały produkt dla tych, którzy chcą jeść ciekawiej, zdrowiej i smaczniej. To wielofunkcyjne urządzenie, które oferuje wiele możliwości, a zarazem daje doskonałe efekty pieczenia.

 

Artykuł sponsorowany

.

Footer.jpg

Obserwuj