Najnowsza linia urządzeń AGD premium Samsung redefiniuje pojęcie designu w kuchni. Projektanci sięgnęli po niestandardowe rozwiązania, których efektem są wertykalne linie, smukłe formy i gładkie powierzchnie. Dopracowany w każdym szczególe design to punkt wyjścia dla innowacyjnych technologii, które ułatwiają życie i sprawiają, że czas spędzony w kuchni staje się przyjemnością. W kolekcji Samsung Infinite Line™ znajdziemy całą gamę sprzętów – począwszy od płyty indukcyjnej z wbudowanym wyciągiem po skośne okapy i piekarniki. To właśnie te ostatnie urządzenia szczególnie zachwycają unikalnym wzornictwem i technologiami, które pozwolą gotować zdrowo i smacznie przy wykorzystaniu pary.

Piekarniki z linii Infinite Line™ cechuje unikatowy design – zostały bowiem zaprojektowane tak, aby wrażenie z ich użytkowania było przyjemne i komfortowe. Satynowe szkło i matowe wykończenia, minimalistyczny wyświetlacz z menu w języku polskim oraz wertykalne ułożenie okna piekarnika, które nadaje urządzeniu smukły i elegancki wygląd to cechy charakterystyczne tych urządzeń. Wszystko to sprawia, że piekarniki świetnie wpasują się w elegancką, nowoczesną przestrzeń kuchenną, tworząc harmonijną kompozycję z pozostałymi elementami wyposażenia.

Mainkv-Pcd-1440X640-1.Jpg

W piekarnikach z linii Infinite znajdziemy także szereg rozwiązań umożliwiających zdrowe gotowanie. Dwa nowe modele: NV75T9879CD i NV75T9979CD zostały wyposażone w funkcję gotowania na parze, która pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych w produktach. Piekarnik Dual Cook Steam Assistant wykorzystuje technologię asystenta pary, która wypełnia wnętrze urządzenia i sprawia, że potrawa jest idealnie soczysta w środku i chrupiąca na zewnątrz. Z kolei model Dual Cook Real Steam™ wyposażono w szczelnie zamykane naczynie ze stali nierdzewnej ze szklaną, żaroodporną pokrywką. Po połączeniu z generatorem pary, znajdującym się wewnątrz piekarnika, umożliwia ono przygotowywanie potraw, które zachowają wszelkie wartości odżywcze, większość witamin i oryginalną strukturę składników.

 

Aaa.jpg

W kolekcji Infinite Line™ znaleźć można trzy pełnowymiarowe piekarniki, wszystkie wyposażone w technologię Dual Cook, która pozwala na pieczenie dwóch różnych potraw jednocześnie, przy zastosowaniu dwóch różnych trybów pieczenia, bez obawy o przenikanie zapachów. Obok nich kolekcję  Infinite Line™ uzupełniaj dwa piekarniki kompaktowe, jeden z funkcją gotowania na parze NQ50T9939BD , drugi z funkcją mikrofali NQ50T9539BD.

 

Sss.jpg

Całości dopełnia zaś szuflada podgrzewająca NL20T9100WD, w której można zarówno rozmrażać produkty, jak i utrzymywać ciepło przyrządzonych potraw oraz podgrzewać talerze lub filiżanki. Urządzenia wyposażone są także w szereg rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowania – od prowadnic teleskopowych po system Close Door umożliwiający płynne i ciche zamykanie drzwi piekarnika. Pozostałe urządzenia z kolekcji Infinite Line™ także wyróżnia szereg innowacji. I tak płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem NZ84T9747VK pozwala na umiejscowienie jej w dowolnym miejscu w kuchni, ponieważ do jej podłączenia nie potrzeba kanałów wentylacyjnych.

Kolekcja Infinite Line™ to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy gotowanie traktują jak rytuał i zawsze poszukują nowych inspiracji. Stanowi ważne uzupełnienie portfolio urządzeń Samsung, plasując się jako linia produktów super premium. Stąd też kolekcja dostępna będzie w wybranych showroomach i studiach kuchennych, aby trafić do pasjonatów zarówno smaku, jak i stylu, którym dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Więcej możecie się dowiedzieć na stronie Samsunga.

Pl-Feature-Cooktop-Nz84T9747Vkur-234768268.Jpg

Źródłem informacji są materiały prasowe firmy Samsung

Obserwuj