Myślę, że większość osób zapytanych do czego służy szuflada pod piekarnikiem odpowie, że do podgrzewania naczyń, ale ta szuflada może znacznie więcej!

W ofercie Amiki znajdziemy aż pięć szuflad, które idealnie będą pasowały do produktów z linii X-TYPE i Q-TYPE.

Oto ich możliwości :

podgrzewanie naczyń

Szuflady podgrzewają naczynia,  po to aby dania na nich zaserwowane  dłużej zachowały swoją temperaturę. Smakosze gorącej kawy szczególnie docenią możliwość podgrzania filiżanek, bo kawa nalana do ciepłej filiżanki wystudzi się znacznie wolniej.

Podgrzewanie potraw

Szuflada grzejna to najłatwieszy sposób na podgrzanie potraw. Wystarczy ustawić odpowiedni program, a danie zostanie podgrzane bez utraty  wilgotności i smaku.

Otwieranie PushPull

Szuflada otwiera się po delikatnym popchnięciu. Można ją otworzyć  bez użycia rąk, kiedy akurat są zajęte!  Szuflada  nie ma żadnych wystających uchwytów, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu czystości i bezpieczna, bo nikt się o taki uchwyt przypadkowo nie zaczepi i nie uderzy.

Sterowanie-Sensorowe.jpg
Podgrzewanienaczyn.jpg
Podgrzewaniedan.jpg
Zakrestemp1.Jpg

Dedykowane programy

Szuflada jest urządzeniem, które może pracować w zakresie temperatur od 40-80°C i dlatego jej zastosowanie jest znacznie szersze niż podgrzewanie naczyń czy jedzenia!
Zaskoczy Was pewnie informacja, że szuflada może służyć do:
– wyrastania ciast;
– suszenia ziół, owoców, warzyw;
– pieczenia w niskich temperaturach delikatnych mięs takich jak cielęcina czy wołowina, pieczenia ryb;
– rozmrażania;
– roztapiania czekolady;
– robienia domowych jogurtów .

Sterowanie sensorowe

Szufladą steruje się łatwo i wygodnie dzięki sterowaniu sensorowemu. Po otwarciu szuflady na górnej listwie mamy płaski panel sterowania. Wystarczy delikatne dotknięcie, a czujniki uruchomią wybraną przez Was  funkcję.

Zimny front 35°C

Pomimo tego, że temperatura wewnątrz szuflady może wynosić 80 st. C, to dzięki specjalnemu systemowi chłodzącemu temperatura jej frontowych drzwi nigdy nie przekroczy 35 stopni C.
Jeśli po Waszej kuchni biegają dzieciaki, to zimny front szuflady może być dla Was szczególnie istotny, bo gwarantuje, że nikt się nie poparzy przy jego przypadkowym dotknięciu.

Maksymalne obciążenie – 25 kg

Szuflady są wyjątkowo pojemne. Udźwigną załadunek nawet do 25 kg.

Szuflada.jpg

Myślę, że po przeczytaniu tego artykułu niejedna osoba doceni to urządzenie, a może nawet zapragnie je kupić. Zakup szuflady Amiki to wydatek rzędu 1100 pln.

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj