Zmniejszone-2.Png
Zmniejszone.png
Zmniejszone-3.Png

Kuchenka mikrofalowa czy piekarnik? Co wybrać, jeśli do dyspozycji jest niewielka przestrzeń, a ciężko zrezygnować z funkcji któregoś z urządzeń?

Poznaj zalety piekarników kompaktowych i przekonaj się, że doskonale sprawdzą się również w Twojej kuchni

1) „2 w 1”

Większość piekarników kompaktowych to tak naprawdę dwa urządzenia zamknięte w jednej obudowie, czyli połączenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej, np. Amica IN. IN AMMB44E1GCB. Dzięki temu zyskujemy szerokie możliwości kulinarne przy wykorzystaniu mniejszej przestrzeni.

2) Zajmują niewiele miejsca

Zyskujesz nie tylko dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jedno. Piekarniki kompaktowe różnią się od standardowych również rozmiarem. Wysokość modelu Amica INTEGRA AMMB44E1GCI to zaledwie 45,5 cm. Dlatego jest polecany w szczególności do małych kuchni.

3) Kosztują mniej

Zakup jednego urządzenia kompaktowego zamiast piekarnika i kuchenki mikrofalowej osobno to oczywista oszczędność. Dlatego piekarnik kompaktowy to rozwiązanie nie tylko dla niewielkich przestrzeni, ale także dla niewielkich budżetów.

4) Oszczędzają Twój czas

Czy wiesz, że połączenie klasycznego podgrzewania z oddziaływaniem mikrofal zdecydowanie skraca czas przygotowania posiłku? Dodatkowym plusem jest możliwość apetycznego zarumienienia skórki, czego zwykle brakuje potrawom przygotowywanym w klasycznej kuchence mikrofalowej.

5) Zużywają mniej energii

Komora urządzenia kompaktowego jest mniejsza od komory klasycznego piekarnika. Dzięki temu jej wnętrze nagrzewa się szybciej, a to oznacza mniejsze zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

6) Dają ogromne możliwości

W zależności od potrzeb, możesz wykorzystać osobno funkcje pieczenia i mikrofal lub połączyć obie dla uzyskania jak najlepszych i najszybszych efektów. Dodatkowo piekarniki kompaktowe posiadają często takie funkcje jak termoobieg, który pomaga w równomiernym rozprowadzaniu gorącego powietrza, grzanie dolne i górne, a także funkcję grilla. Doceni je każdy amator kulinarnych szaleństw.

Amica oferuje 4 urządzenia w kategorii piekarników z funkcją mikrofali:

trzy urządzenia w lini IN, w kolorze: czarnym, białym i beżowym

 

6 Zalet Piekarników Kompaktowych !6 Zalet Piekarników Kompaktowych !6 Zalet Piekarników Kompaktowych !

 Fot.Amica IN AMMB44E1GCB, IN AMMB44E1GCW, IN AMMB44E1GCM

i jedno urządzenie w linii Integra.

6 Zalet Piekarników Kompaktowych !

 Fot. Amica AMMB44E1GCI

Jeśli rozważasz zakup takiego urządzenia, to nie wahaj się!

Kolorowe wzornictwo linii In jak i klasyczna elegancja Integry idealnie wkomponują się w kuchenną zabudowę w każdym stylu. Piekarniki kompaktowe to idealne urządzenie zarówno dla ludzi młodych, stawiających w kulinariach swoje pierwsze kroki jak i tych, dla których liczy się oszczędność czasu i miejsca.

Artykuł sponsorowany
Obserwuj