Piekarnik-Z-Funkcja-Mikrofali.jpg
Beko-Male.jpg

Dobrze wyposażona kuchnia to nie tylko świetna inwestycja na lata, ale także spore ułatwienie przy przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny. Wyposażając kuchnię, często  stajemy przed wyborem pomiędzy dwoma sprzętami, które wydają się niezbędne w każdym domu: dobrą mikrofalówką i piekarnikiem do zadań specjalnych. Teraz nie musisz już wybierać – mamy dla Ciebie produkt idealny!

Produkt dostępny w doskonałej cenie sprawi, że zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również przestrzeń w kuchni, która może zostać wykorzystana w inny sposób. Idealnie przygotuje twoje ulubione potrawy w czasie, który z całą pewnością Cię zaskoczy. Decydując się na takie urządzenie, sprawisz, że sposób, w jaki gotujesz, odmieni się na zawsze. Poznaj więcej możliwości, sprzętu Beko zapoznając się z artykułem.

 

Front Piekarnika Firmy Beko

Urządzenie Posiadające Najlepsze Funkcje Dwóch Sprzętów

Fot. Beko model BCW14500BG

Kompaktowy piekarnik multifunkcyjny (BCW14500BG) od Beko oferuje maksymalną wszechstronność, łącząc konwencjonalną funkcję piekarnika z mikrofalówką. Możesz skrócić czas pieczenia nawet do 50%, w pełni zachowując walory smakowe przygotowywanych potraw. Intuicyjny wyświetlacz w języku polskim pozwala na łatwe zarządzanie urządzeniem i wybór spośród 82 automatycznych programów pieczenia.

 

Czytelny Wyświetlacz Urządzenia Beko

Piekarnik idealnie nadaje się do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów i ryb, które dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill zyskują chrupiącą skórkę, są soczyste i nie tracą wartości odżywczych. Wbudowany termoobieg pozwala również na szybkie rozmrażanie potraw oraz jednoczesne wykorzystanie kilku poziomów piekarnika, dzięki czemu możliwe jest upieczenie nawet kilku potraw lub porcji na raz.

 

Zaprezentowanie Funkcji Grill W UrządzeniuSzybkie Rozmrażanie Mięsa

Piekarnik z funkcją mikrofali od Beko to także idealny dodatek wizualny do Twojej kuchni. Nowoczesny design i lekka, kompaktowa forma świetnie dopełni nawet najbardziej nowatorskie projekty. Ten wyjątkowy produkt doskonale wpisze się w każde wnętrze – od minimalistycznych i nowoczesnych, aż po tradycyjne lub dekoracyjne.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj