Unlimited. Ta nazwa mówi wszystko. Nowy pionowy odkurzacz marki Bosch pracuje bez limitów i ograniczeń. Posprząta podłogi, szafy, regały z książkami, meble, stół, tapicerkę samochodową, i może tak na okrągło.

Wyobraźnia bez limitu

Sprzatanie-360-Stopni.jpg

Pierwsze odkurzacze pionowe z założenia miały dawać ich użytkownikom pełną swobodę ruchu – stąd brak kabla. Dziś Bosch idzie o krok dalej i znosi kolejne ograniczenia.
Unlimited wyznacza nowy kierunek sprzątania – sprzątania 360°. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji i możliwości „przebudowy” posprząta wszystko: od podłóg aż po sufit. Wersja pełna idealnie sprawdzi się na każdej podłodze, wersja średnia posłuży do odkurzenia lamp i ścian, a w wersji mini Unlimited staje się odkurzaczem ręcznym.

Czas bez limitu

Dwa-Wymienne-Akumulatory.jpg

Przyszli posiadacze odkurzacza bezprzewodowego Unlimited marki Bosch nie muszą liczyć czasu. Urządzenie wyposażone jest w dwa akumulatory, które można stosować wymiennie. Podczas, gdy jeden pracuje, drugi w tym czasie się ładuje. Ponadto akumulatory są kompatybilne z innymi sprzętami domowymi, elektronarzędziami i elektronarzędziami ogrodowymi marki Bosch, tymi z linii zielonej w klasie napięcia 18V.

Co to oznacza w praktyce? Dzięki systemowi Power for ALL akumulator z odkurzacza można przełożyć do wiertarki i na odwrót, a także naładować go jedną i tą samą ładowarką.

Szybkie ładowanie

Szybkie-Ladowanie.jpg

Szybka ładowarka pozwala na naładowanie wymiennego akumulatora Power for ALL 3.0 Ah w ciągu 60 minut. Dzięki temu czas pracy odkurzacza Unlimited jest nieograniczony.

Wielkość i rodzaj powierzchni bez limitu

Unlimited doskonale radzi sobie z każdym rodzajem podłóg: drewnianym parkietem, płytkami, dywanami i wykładziną. Wysoką skuteczność odkurzania na różnych powierzchniach gwarantuje elektroszczotka AllFloor HighPower -wykonuje aż 4 000 obrotów na minutę – oraz cyfrowy silnik DigitalSpin.

Odkurzacz Bosch Unlimited - Bez Ograniczeń!

Akcesoria do odkurzacza

Odkurzacz z łatwością posprząta nie tylko podłogi, ale też stół, szafy, meble tapicerowane, a nawet sufit. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów (np. długiej, giętkiej ssawce) dotrze do trudno dostępnych miejsc np. za szafą czy do wysoko powieszonych półek. Unlimited doskonale odkurzy małe mieszkanie, duży wielopoziomowy dom, a także samochód.

 

Odkurzacz Bosch Unlimited - Bez Ograniczeń!

Artykuł sponsorowany

Obserwuj