Beko wprowadziło właśnie do swojej oferty dwa nowe odkurzacze pionowe: VRT 82821BV i VRT82821DV.

Są to odkurzacze bezprzewodowe, z silnikiem przy rączce, które umożliwiają posprzątanie domu od podłogi aż po sufit.

Aaaaaaaaaaa.png

Konstrukcja 2 w 1 sprawia, że jednym ruchem ręki możemy przemienić odkurzacz pionowy do podłóg w  odkurzacz ręczny i odkurzyć nim np. wnętrze samochodu lub inne zakamarki w domu czy garażu.

Odkurzanie.png

Model VRT82821BV posiada wydajny i trwały silnik cyfrowy BLDC, który jest trwalszy od tradycyjnego silnika szczotkowego.

Dużą moc ssącą gwarantuje technologia Performcyclone, więc odkurzacze poradzą sobie z każdą powierzchnią: czy to  podłogą twardą czy dywanami.

Oba modele posiadają wyjmowane akumulatory litowo-jonowe o napięciu 21,6V i pojemności 2000 mAh i gwarantują długi czas pracy aż do 40 minut, dzięki czemu będziecie mogli posprzątać mieszkanie na jednym ładowaniu.

Sssss.png

Elekroszczotka wyposażona jest w oświetlenie LED dzięki czemu nie przeoczycie kurzu w trudno dostępnych i słabo oświetlonych miejscach, ani nie odkurzycie przypadkowo jakiejś cennej zguby.

Img2.Jpg

Nowe modele odkurzaczy Beko wyposażone są w różne akcesoria. Model VRT82821DV posiada szczotkę tapicerską i szczelinówkę, a model VRT82821BV ma bogaty zestaw ssawek i adapterów, dzięki którym odkurzysz zasłony, meble czy inne domowe dekoracje.

Img6.Jpg

A dzięki stacji dokującej (model VRT82821BV) nie tylko naładujecie akumulator, ale również nie pogubicie akcesoriów, ponieważ stacja posłuży Wam do ich przechowywania.

Img3.Jpg

Jeśli w Waszym domu są zwierzęta domowe, to  mini turbo szczotka okaże się nieodzownym pomocnikiem w sprzątaniu jego sierści z mebli tapicerowanych (dostępna w modelu VRT82821BV)

Dzięki filtrowi Hepa 10 wydmuchiwane powietrze z odkurzacza jest czyste i bezpieczne nawet dla alergików.

Przekonajcie się sami jak przyjemne może stać się odkurzanie! Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji i dodatkowym akcesoriom z łatwością odkurzysz kurz pod kanapą, okruchy ze stołu, a nawet pajęczynę pod sufitem.

Artykuł sponsorowany

Obserwuj