Skuteczny oczyszczacz powietrza to konieczność, szczególnie w okresie smogowym. Jednak dotychczas, w niewielkich pomieszczeniach w domu, nie zawsze mogliśmy go zastosować. Z myślą o tym Samsung wprowadził do swojej oferty oczyszczacz AX32 z łącznością WiFI, który wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, nie ustępując pozostałym modelom pod względem funkcjonalności i wygody obsługi.

Zbyt duży oczyszczacz, gdy zastosujemy go w niewielkim pomieszczeniu, może nie tylko spowodować nadmierny ruch powietrza, ale także zająć zbyt wiele miejsca. Oczyszczacz Samsung AX32BG3100GGEU stanowi w takiej sytuacji idealne rozwiązanie, ponieważ zaprojektowano go specjalnie dla powierzchni wynoszących do 41m2. W przypadku tego modelu nie ma jednak mowy o kompromisach – w parze z niewielkim rozmiarem i stylowym designem idzie łączność WiFi oraz współpraca z aplikacją SmartThings, umożliwiającą zdalną obsługę urządzenia.

 

Ax32-E1669122775933-1.Jpg

Kompaktowy i skuteczny

Niech rozmiar nikogo nie zmyli. Ten niewielki, ważący zaledwie 6,9 kg oczyszczacz powietrza z wielowarstwowym, wysokowydajnym systemem oczyszczania, łącznością Wi-Fi oraz 4-kolorowym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza, posiada potężne możliwości. Nasze płuca poczują ulgę niemal od razu, co przełoży się na lepsze samopoczucie w dzień oraz bardziej efektywny sen.

Dzięki 3-stopniowej filtracji usuwa on z powietrza aż do 99,97% mikrocząsteczek*. Filtr wstępny wyłapuje kurz, węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, a filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje cząsteczki PM 2.5. Co więcej, czujniki pyłu oceniają jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowują do niej pracę urządzenia. W ten sposób mamy optymalne warunki do życia, bez wysiłku i przy niższym zużyciu energii.

Wskaźnik wyraźnie pokazuje wyniki za pomocą światła LED z 4 wariantami kolorystycznymi, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić jakość powietrza w domu. Urządzenie oferuje również tryb nocny, który doskonale sprawdzi się podczas naszego snu. W trybie nocnym urządzenie zmniejsza prędkość pracy wentylatora, dzięki czemu pracuje naprawdę cicho (nawet 18 db).

Wygodny i elegancki

Istotny atut stanowi możliwość połączenia Wi-Fi, a tym samym wsparcie aplikacji SmartThings i Home Care Wizard (SmartThings Service)**. Umożliwia ono zdalne uruchomienie lub wyłączenie oczyszczacza, zmianę trybów oraz sprawdzenie poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przy pomocy aplikacji możemy także ustawić harmonogram pracy urządzenia, by działało ono w zgodzie z naszym planem dnia.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. Posiada przedni wlot powietrza, dzięki czemu nie musimy go odsuwać od ściany, aby dostać się do filtra. Co więcej, o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik znajdujący się na wyświetlaczu***. Stan zużycia filtra sprawdzimy także wygodnie w aplikacji SmartThings. Zmywalny filtr wstępny wymaga tylko okresowego czyszczenia, a filtr ultradrobnego pyłu i dezodoryzujący możemy szybko i łatwo wymienić.

Jego minimalistyczny sześcienny kształt zajmuje minimalną przestrzeń, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Praktyczny design oczyszczacza charakteryzuje się również gładkimi zaokrąglonymi narożnikami i delikatnym wzorem na przednim panelu, dzięki czemu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

Więcej informacji o oczyszczaczu powietrza AX32BG3100GGEU znajdziesz na stronie: https://www.samsung.com/pl/air-care/air-purifier/ax3100-ax32bg3100ggeu/

*Testowany na nośniku filtracyjnym zbierającym kurz z tlenku
cynku dla Staphylococcus aureus (ATCC 6538) i Klebsiella pneumoniae
(ATCC 4352) i zmniejszył wzrost tych bakterii do 99,9% w FITI Testing
& Research Institute w Korei.

** Kompatybilny z
urządzeniami z systemem Android 11 lub nowszym oraz Samsung Galaxy z One
UI 3.1 i nowszym lub iOS 12.0 lub nowszym / iPhone 6 lub nowszym / iPad
mini2 lub nowszym. Każde urządzenie musi być podłączone do Wi-Fi lub
innej sieci bezprzewodowej. W celu współdziałania poprzez SmartThings
wszystkie urządzenia powinny być zarejestrowane na jednym koncie Samsung
Account. Dostępne technologie, funkcje i cechy mogą ulec zmianie bez
powiadomienia. Obrazy urządzeń i ekranów symulowane w celach
poglądowych. [Wymagania aplikacji]

*** Zalecana wymiana
filtra co 6 do 12 miesięcy. Żywotność filtra zależy od jakości powietrza
w pomieszczeniu, w którym pracuje, oraz od tego, jak długo jest
włączony. Filtry sprzedawane są oddzielnie.

 

Materiał prasowy marki Samsung

Obserwuj