Co jeśli owoce i warzywa mogłyby, podczas przechowywania w lodówce, pozostawać tak pożywne i pełne witamin jak w dniu zakupu? Teraz, dzięki nowatorskiej technologii Beko – jednego z wiodących europejskich producentów AGD, jest to możliwe.

Ta innowacyjna technologia, opracowana dla lodówek marki Beko, korzysta nie z jednego, ale z trzech aktywnych kolorów światła (zielony, niebieski i czerwony), które imitują w lodówce 24-godzinny naturalny cykl słoneczny . Ta kombinacja symuluje dzienny cykl świetlny – w tym czas ciemności – w celu odtworzenia naturalnego środowiska życia owoców i warzyw na długo po ich zebraniu.

Badania przeprowadzone przez niezależny instytut Intertek wykazały, że wystawione na działanie zmiennego światła owoce i warzywa, w tym pomidory, zielona papryka i inne, dłużej zachowują witaminy A i C. Wykorzystując moc kombinacji różnych kolorów świateł, lodówki Beko pomogą w naturalny sposób zachować w owocach i warzywach witaminy, ułatwiając konsumentom stosowanie zdrowszej diety.

Jedz550-550X420.Jpg

HarvestFresh™ to także innowacja dodatkowo wzmacniająca zaangażowanie Beko w realizację ambicji polegającej na ułatwieniu konsumentom przejścia na zdrowszy tryb życia i promowanie go wśród młodego pokolenia.

Nowa technologia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dla których ważne jest , aby jedzenie było nie tylko samczne ale również posiadało szereg witamin i wartości odżywczych, wzmacniających układ odpornościowy.

Beko jest partnerem klubu FC Barcelona, ​​a ostatnio wspiera również udział w Mistrzostwach znanej gry online League of Legends, promując kampanię „Jedz jak Mistrz”. Akcja ma na celu zapobieganie otyłości u dzieci poprzez inspirowanie do dokonywania zdrowszych wyborów żywieniowych, na wzór ich sportowych bohaterów.

Oferta lodówek z technologią HarvestFresh

Aktualnie w ofercie marki Beko są trzy lodówki do zabudowy i trzynaście lodówek wolnostojących z technologią HarvestFresh.  Oczywiście HarvestFresh to nie jedyna technologia, którą może pochwalić się Beko w chłodnictwie.

Wszystkie nowe lodówki to modele bardzo energooszczędne w klasie energetycznej A++ lub A+++. Dodatkowo są bardzo ciche, bo ich głośność nie przekracza 38 dB, a dzięki technologii Neo Frost,  w chłodziarce nie powstaje szron a w zamrażarce lód, więc rozmrażanie nie jest już potrzebne. Neo Frost to także dwa niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu.

Modele wolnostojące prezentują się bardzo elegancko. Wszystkie wykonane są ze stali szlachetnej w kolorze inox lub dark inox. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę https://www.beko.pl/harvestfresh/

Jeśli ten artykuł okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT


Obserwuj