Czy istnieje coś takiego jak płytki Side by Side? Oczywiście najpłytszy Side by Side ma w swojej ofercie marka MPM i  ma on głębokość tylko 59 cm!

Najpłytszy Side By SideWiększość z nas marzy o dużej lodówce, najlepiej o modelu typu Side by Side. Niestety często z powodu gabarytów, najczęściej z powodu głębokości  powyżej  70 cm, rezygnujemy z jej zakupu. Mało kto wie, że na rynku istnieją trzy modele chłodziarko- zamrażarki typu SBS, których głębokość to tylko 59 cm – są to produkty marki MPM 427-SBS-03N (czarny) i MPM-427-SBS-06NL (czarne szkło) oraz MPM-439-SBS-15ND (kolor inox). Model MPM-439 SBS-15ND na frontowych drzwiach ma dodatkowo dozownik wody.

Lodówkę MPM bez problemu dopasujesz do rozkładu i wymiarów swojej kuchni. Głębokość 59 cm sprawia, że lodówka jest nie tylko funkcjonalna pod kątem ilości przechowywanych produktów, ale też zmieści się w każdym wnętrzu i nie będzie wystawać przed linię zabudowy kuchennej. Przemyślane wymiary sprawiają, że urządzenie wpasuje się w Twoją kuchnię bez konieczności przestawiania mebli bądź ich zmiany.

Wysokość lodówek MPM to 177 cm, ich szerokość to 90 cm, głębokość 59 cm, a całkowita pojemność lodówek to 469 l brutto.

Klasa energetyczna tych urządzeń to E (roczne zużycie energii to 286 kWh), co przekłada się realny koszt ok. 250 zł. Ich głośność to 39 dB.

Płytkie Lodówki Side By Side

Lodówki side by side slim – funkcje

Płytkie lodówki Side by Side marki MPM to urządzenia w technologii No Frost – czyli bezszronowej i nie wymagają rozmrażania. Zapomnij o uciążliwym ręcznym rozmrażaniu lodówki i zamrażalnika! Dzięki systemowi Total No Frost szron i lód nie osadzają się na ściankach, półkach, a przede wszystkim na produktach. Za pośrednictwem specjalnego kanału do urządzenia wprowadzane jest suche powietrze, a układ wentylacyjny optymalizuje przepływ chłodnego powietrza i wyprowadza wilgoć na zewnątrz. Nie musisz martwić się szronem i lodem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz spożytkować na wspólny czas z rodziną.

Produkty marki MPM są wyposażone w oświetlenie LED-owe, półki z szkła hartowanego. Na froncie lodówek MPM 427 widzimy wyświetlacz LCD, który sterowany jest dotykowo, a model MPM439 dodatkowo posiada dozownik wody.  Z dozownikiem picie świeżej i czystej wody stanie się jeszcze łatwiejsze. Wystarczy podstawić szklankę, nacisnąć przycisk i już po chwili możesz delektować się orzeźwiającym napojem. Dozownik gwarantuje szybki dostęp do wody pitnej każdego dnia. Z wbudowanym filtrem, możesz być pewien, że pijesz wodę najwyższej jakości. Zapomnij o plastikowych butelkach i przekonaj się, jak ekologiczne i wygodne może być korzystanie z tej wyjątkowej funkcji lodówki

Lodówki Side by Side MPM  zostały wyposażona w 3 tryby pracy, które pozwolą Ci dostosować jej parametry do bieżących potrzeb. Wariant SUPER chłodzenie i mrożenie odpowiednio obniżą temperaturę urządzenia, co przyspieszy proces chłodzenia i mrożenia przeróżnych produktów – mięs, warzyw i owoców. Z kolei funkcja SMART to inteligentny system, który reguluje temperaturę, dostosowując ją do zewnętrznych warunków, co z kolei pozwoli utrzymać świeżość Twojej żywności. Tryb ECO sprawia, że lodówka zużywa mniej energii, utrzymując odpowiednią temperaturę, tym samym oszczędzasz na rachunkach i masz pewność, że Twoje produkty przechowywane są w prawidłowy sposób.

Lodówki wykonane są bardzo staranne i estetyczne. Uchwyty zostały tak zaprojektowane, aby lodówkę łatwo się otwierało, a na froncie nie zostawały ślady palców. Dzięki kółeczkom  można je swobodnie wysunąć z ciągu meblowego np. w celu umycia podłogi.

Dlaczego warto kupić produkt marki MPM?

Jeśli obawiasz się zakupu produktów marki MPM, to pamiętaj, że MPM to polska marka, która od ponad 30 lat gości w polskich domach wyposażając je w inteligentne, wydajne i zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach sprzęty. Tym co wyróżnia markę MPM jest własny park serwisowy, w którym specjaliści zajmują się wyłącznie urządzeniami  marki MPM. Zapewniają 10 lat naprawialności dla większości swoich produktów. Oznacza to wydłużony okres wsparcia serwisowego oraz dostępność części wymiennych i akcesoriów.

Aktualną cenę urządzenia w wersji czarnej  możesz sprawdzić TUTAJ, z czarnym szklanym frontem TUTAJ,  modelu z dozownikiem wody TUTAJ.

Jeśli zależy Wam na pojemnej lodówce, która licowałaby się z meblami, to warto rozważyć zakup 2 lodówek chłodziarki i zamrażarki, z których stworzylibyście sobie tzw. europejskiego side by sida. Więcej szczegółów przeczytacie TUTAJ.


Obserwuj