Większość z nas marzy o dużej lodówce, najlepiej o modelu typu Side by Side. Niestety często z powodu gabarytów, najczęściej z powodu głębokości  powyżej  70 cm, rezygnujemy z jej zakupu. Mało kto wie, że na rynku istnieją dwa modele chłodziarko- zamrażarki typu SBS, których głębokość to tylko 59 cm – są to produkty marki MPM 427-SBS-03 (czarny) i MPM-427-SBS-05W (biały). Nie różnią się niczym oprócz koloru.

Dzięki tej głębokości urządzenie licuje się z meblami kuchennymi, ponieważ standardowa głębokość szafek to 60 cm. Wysokość urządzenia to 178 cm, a jego szerokość to 90 cm. Pojemność lodówki to 479 l brutto.

Klasa energetyczna tego urządzenia to A+ (roczne zużycie energii to 365 kWh), co przekłada się realny koszt ok. 200 zł. Jego głośność to 43 dB.

2222.Jpg
111111111111111.Jpg

Jest to urządzenie w technologii No Frost – czyli bezszronowej i nie wymaga rozmrażania.

Produkt marki MPM wyposażony jest w oświetlenie LED-owe, półki ze szkła hartowanego. Na froncie lodówki widzimy wyświetlacz LCD, który sterowany jest dotykowo.  Lodówka posiada 4 funkcje :

  • Funkcja Smart oznacza, że lodówka automatycznie ustawia temperaturę w obu komorach na podstawie temperatury wewnątrz i na zewnątrz urządzenia.
  • Funkcja Eco – urządzenie będzie pracowało przy najniższum zużyciu energii.
  • Funkcja Super Cooling– polega na obniżeniu temperatury w chłodziarce do najniższej i utrzymaniu jej przez 2 godziny.
  • Funkcja SuperFreezing– polega na obniżeniu temperatury z zamrażarce do najniższej i utrzymaniu jej przez 6 godzin.

Dzięki kółeczkom  można ją swobodnie wysunąć z ciągu meblowego np. w celu umycia podłogi.

Wykonana jest bardzo staranne i estetyczne. Uchwyty zostały tak zaprojektowane, że lodówkę łatwo się otwiera a na froncie nie zostają ślady palców.

Aktualną cenę urządzenia w wersji czarnej możesz sprawdzić TUTAJ, a białego TUTAJ.

Jeśli ten artykuł był dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT !  Co tydzień filmuję coś nowego! Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu!  KANAŁ PANI AGD NA YT


Obserwuj