Moda na lodówki typu Frenchdoor nie przemija, wciąż zyskują na popularności. Nic dziwnego, gdyż są one niezwykle przestronne, a do tego mają mnóstwo ciekawych funkcji oraz bogate wyposażenie. Część chłodząca nie jest przedzielona żadną ścianką, dzięki czemu mamy więcej przestrzeni, a zawartość lodówki jest lepiej widoczna.

 

Obecnie coraz więcej mówi się o  problemie marnowania żywności, o tym, że za dużo kupujemy jedzenia i niewłaściwie je przechowujemy, przez co szybciej się psuje.

Szukając rozwiązania tego problemu firma Sharp wprowadziła na rynek lodówki Frenchfoor z niezwykłą i unikalną funkcją pakowania próżniowego VacPac Pro.

W ten system wyposażone są m.in. modele SJ-F2560EVA i SJ-F2560EVI

 

Lodówki Sharp Z Funkcją Pakowania Próżniowego!

 

System VacPac Pro

Krewetki-Do-Artykulu.jpg

Innowacyjny system VacPac Pro umożliwia szybkie odsysanie powietrza z opakowania, w którym znajduje się produkt, wszystko po to aby przedłużyć jego świeżość i ograniczyć ilość wykorzystanego miejsca w lodówce.

Zapakowane próżniowo mięso i produkty mleczne można przechowywać nawet ośmiokrotnie dłużej.  Dzięki pakowaniu próżniowemu nie marnujemy jedzenia i oszczędzamy pieniądze, bo rzadziej robimy zakupy.

Wystarczy umieścić produkt w torebce, kliknąć Start, a automatyczna zgrzewarka próżniowa VacPac Pro usunie powietrze. Komunikat Done poinformuje cię o zakończonym procesie odsysania powietrza.

 

JAKIE SĄ ZALETY PAKOWANIA PRÓŻNIOWEGO?

  • PRZEDŁUŻONY OKRES PRZECHOWYWANIA PRODUKTÓW
  • UTRZYMANIE ŚWIEŻOŚCI WĘDLIN DO 8 RAZY DŁUŻEJ
  • ZAPOBIEGANIE ROZWOJOWI BAKTERII
  • ZAPOBIEGANIE POWSTAWANIU NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW
  • GOTOWANIE METODĄ SOUS VIDE

Obydwa modele SJ-F2560EVA i SJ-F2560EVI są w oszczędne, mają klasę energetyczną A++ i są wyposażone w bardzo przydatną funkcję AdaptiZone, dzięki, której możliwe jest  przekształcenie jednej komory zamrażarki w chłodziarkę. Jeśli mamy mało produktów do zamrożenia można również wyłączyć jedną komorę zamrażarki. To bardzo praktyczne rozwiązanie!

 

Lodówki Sharp Z Funkcją Pakowania Próżniowego!

Wspomniane modele posiadają także System Advanced No Frost, który ma niezależne systemy rozprowadzania powietrza w chłodziarce i zamrażarce przez co nie gromadzi się lód, a także zapachy między komorami nie mieszają się.

 

Lodówki Sharp Z Funkcją Pakowania Próżniowego!

 

Lodówki Sharp typu Frenchdoor oferują wiele funkcjonalnych rozwiązań i możliwości, a dzięki swojemu przestronnemu wnętrzu są idealne dla dużej rodziny.

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj