Amica-0598.Jpg

Wino cieszy się coraz większym uznaniem wśród Polaków. W odpowiedzi na ten trend oraz potrzeby konsumentów Amica wprowadza do sprzedaży chłodziarki do wina, które znajdą swoje miejsce w każdej kuchni. Winiarki to już nie tylko standardowe wyposażenie restauracji czy element wystroju w domach należących do koneserów. Teraz, dzięki Amice, każda osoba ceniąca sobie smak tego trunku może wyposażyć swoją kuchnię w nowoczesną chłodziarkę do wina.

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Mieszkańcy tych krajów znani są ze swojego zamiłowania do wina, a co za tym idzie, szczególną wagę przykładają do jego przechowywania. Smak wina zależy nie tylko od tego, z jakiego szczepu czy regionu pochodzi, ale od odpowiedniej temperatury, wilgotności czy kontaktu z korkiem.

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

 

Do tej pory na polskim rynku dominowały urządzenia rekomendowane odbiorcom profesjonalnym, drogie i charakteryzujące się bardzo dużą pojemnością oraz rozmiarem uniemożliwiającym korzystanie z nich w warunkach domowych. Amica korzystając ze swojego doświadczenia i wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom, zaprojektowała zupełnie nowe urządzenia dedykowane dla użytkowników indywidualnych.

Chłodziarki do wina WCF1K15B7.1 oraz WCB1K54B24.1 pozwolą przechować odpowiednio 7 lub 24 butelki wina i doskonale wkomponują się w każdą kuchnię.

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica   Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

Model WCF1K15B7.1                                                              Model WCB1K54B24.1

 

Winiarki Amica wyposażone są w VinoOptima System™, co oznacza, że gwarantują zawsze właściwe warunki przechowywania dla różnych typów win. Dzięki elektronicznej regulacji temperatury w urządzeniach mogą być przechowywane trunki różnego rodzaju. Zakres regulacji temperatury wynosi od 5 do 20°C.  Zdaniem ekspertów wina białe, w zależności od rodzaju, powinny być przed podaniem schłodzone do temperatury 8-12°C, a czerwone 10-18°C. Nowe chłodziarki marki Amica umożliwiają także długotrwałe przechowywanie wysokiej klasy win w optymalnych warunkach, które do tej pory były zarezerwowane dla urządzeń produkowanych z myślą o profesjonalistach.

 

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

 

Dzięki przyciemnianej szybie pokrytej UV i oświetleniu LED, które nie emituje niekorzystnego dla wina światła i ciepła, wino w pełni zachowa smak, a butelki umieszczone w chłodziarce będą  elegancko się prezentować. Urządzenie wyposażono także w system, który zadba o równomierną, optymalną wilgotność w jego wnętrzu.

 

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

 

Oprócz wielu użytecznych funkcji, urządzenia te posiadają także walory estetyczne i wpisują się w najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa. Na zastosowany w chłodziarkach Amica ComfortUse System™ składają się rozwiązania takie jak drewniane półki, które niwelują szkodliwe dla wina wibracje, dodając chłodziarce subtelnej wytworności poprzez połączenie elementów natury i technologii.

Winiarka posiada także drzwi przestawne, które gwarantują wygodę użytkowania zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, zaś specjalna konstrukcja kompresora i wentylatora zapewni cichą pracę oraz spokój domowników, szczególnie ważny, gdy winiarka znajduje się w otwartej kuchni, połączonej z salonem.

 

Gratka Dla Koneserów – Chłodziarki Do Wina Amica

 

Winiarkę można postawić w kuchni czy nawet w salonie, gdzie odpoczywają domownicy, ze względu na zastosowanie kompresora i wentylatora urządzenie pracuje cicho i nie przeszkadza domownikom w odpoczynku. Teraz można się odprężyć przy lampce dobrego wina 🙂

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj