Projekt-Bez-Tytulu-2022-05-17T225025-589.Png

 Jakiś czas temu poprosiłam Was w mediach społecznościowych, żebyście sobie wyobrazili, że nie macie żadnych ograniczeń  powierzchniowych, jak i finansowych i  wytypowali swoją wymarzoną lodówkę!

Oczywiście większość osób wskazała, że ich wymarzonym typem lodówki jest frenchdoor, ale zaraz po nim pojawił się na podium side by side, ale nie taki typowy amerykański, który jest dużą bryłą o szerokości ok. 90 cm i głębokości ok. 70 cm, tylko  tzw. europejski side by side, czyli tandem złożony z chłodziarki i zamrażarki.

Zalety tandemu chłodziarki i zamrażarki

11111111111.Jpg
2222222222222.Jpg

Główną zaletą takiego europejskiego SBS jest  duża pojemność, bo mamy dwa urządzenia, ale przy zachowaniu standardowych wymiarów: szerokości 60 cm i głębokości ok.60-65 cm. Uważam, że taki tandem to dużo lepsze rozwiązanie niż typowy SBS,  bo wielu klientów nie może wstawić do kuchni  sprzętu o dużych gabarytach!

Kolejną zaletą jest to że możemy je ustawić razem jak i osobno. Ustawione razem będą się ładnie prezentowały, bo mają identyczne fronty, uchwyty i wymiary.

Chłodziarka i zamrażarka Vestfrost

Marka Vestfrost ma taki tandem urzadzeń zarówno w wersji wolnostojącej (chłodziarka  VR-FF375-2H0D + zamrażarka  VR-FF372-2H0D) jak i do zabudowy (chłodziarka VR-BF27952H1S + zamrażarka VR-BF27912H1S). Na dodatek w Warszawie, w Galerii Handlowej Panorama w sklepie partnerskim marki Vestfrost możemy te produkty zobaczyć na żywo. Będąc tam kilka dni temu sfilmowałam je dla Was. Zobaczcie, jak się prezentują.

Chłodziarka i zamrażarka Gorenje

Mb-Pimg-Be07A796438734D697Cbede166A54Cac-Mabag.png

Kolejnym ciekawym tandemem jest chłodziarka Gorenje R6191DW+ zamrażarka Gorenje FN6192DHW w kolorze białym.

Wysokość urządzeń 185 cm, szerokość 60 cm, a głębokość 64 cm. Klasa energetyczna obydwu urządzeń to F, głośność chłodziarki to 38 dB, a zamrażarki to 42 dB. Pojemność chłodziarki to 369l, a zamrażarki to 243l.

Wewnątrz chłodziarki jest specjalna szuflada CrispZone na warzywa i owoce z regulowaną wilgotnością oraz szuflada FreshZone, która jest najzimniejszym miejscem w chłodziarce. Specjalny wentylator utrzymuje temperaturę w szufladzie na poziomie około 3°C. Produkty żywnościowe przechowywane w szufladzie FreshZone zachowują świeżość, aromat i naturalny kolor nawet dwukrotnie dłużej niż zazwyczaj.

Bardzo ciekawą technologią w chłodziarce Gorenje jest IONAIR która, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i eliminuje niepożądane zapachy wydzielane przez niektóre produkty, np. cebulę. Innowacyjna technologia IonAir wytwarza w chłodziarce mikroklimat idealny zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów. Zamrażarka ma 6 pojemnych szuflad  i jest modelem w technologii NoFrost.

Aktualną cenę chłodziarki sprawdzisz TUTAJ, a zamrażarki TUTAJ.

Chłodziarka i zamrażarka Siemens

Mcz-02374291-1770104-Kaf95Pi3P-Pl-Pl.webp
Siemens-Ks36Vviep-Siemens-Gs36Nviep-Kulmikud-S.jpg

Przepięknym duetem urządzeń jest chłodziarka Siemens KS36VVIEP i zamrażarka  Siemens GS36NVIEP  wykonane-ze stali szlachetnej inox ze specjalną powłoką antiFingerprint.

Chłodziarka i zamrażarka mają wysokość 186 cm, szerokość 60cm i głębokość 65 cm (każda). Klasa energetyczna lodówek to E, a ich  głośność to 39 dB. Pojemność chłodziarki to 346l, a zamrażarka 242l.

Zamrażarka jest urządzeniem w technologii NoFrost– czyli nie wymaga rozmrażania. Oferuje funkcje super mrożenia oraz stałą temperaturę dzięki inteligentnemu systemowi czujników freshSense. W jej wnętrzu mamy 4 szuflady na mrożonki, w tym 2x bigBox i 3 szuflady. Chłodziarka Siemensa oferuje funkcje super chłodzenia, która bardzo się przydaje kiedy wracamy z dużych zakupów, bo obniża na jakiś czas temperaturę przyspieszając schłodzenie nowych produktów żywnościowych. Wewnątrz chłodziarki mamy specjalną szufladę hyperFresh, która zapewnia więcej miejsca na owoce i warzywa oraz pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność.

Cenę chłodziarki sprawdzicie TUTAJ, a zamrażarki TUTAJ.

Chłodziarka i zamrażarka Samsunga

Nowa linia lodówek marki Samsung Bespoke pozwala stworzyć nie tylko klasyczny tandem urządzeń ale także różnorodne kombinacje z dostępnych modułów (chłodziarka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa zamrażarka i jednodrzwiowa chłodziarka slim– o szerokości 45,5 cm!!!!). Stworzony zestaw urządzeń możemy zawsze rozbudować, gdy będziemy potrzebować dodatkowej przestrzeni.

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest to, że produkty można też spersonalizować! Wymienne panele zewnętrzne dostępne są aż w 16 eleganckich kolorach, dodatkowo do wyboru mamy również kilka opcji wykończeniowych, tj. szkło satynowe, czyste szkło lub metal.  Więcej szczegółów przeczytacie TUTAJ.

Pl-Feature-Your-Fridge-Your-Way-456961803.Jpg
Bespoke-Kv-1-1-Glam-Lavender-Satin-Sky-Blue-Cl.jpg
Bespoke-Lifestyle-Image-11-Grey-Glass-Navy-Gla.jpg

Obserwuj