Salatka1.Jpg

Sezon letni przed nami, warto więc pomyśleć o pojemnej lodówce, bo kto nie lubi schłodzonych napojów, lodów, czy  soczystego, zimnego arbuza w upalne dni? 🙂

Firma Beko ma w swojej ofercie 3 wyjątkowe chłodziarko-zamrażarki do zabudowy! Są one wyższe niż standardowe modele, które występują na rynku, ich wysokość to aż 193 cm, podczas gdy standardowe lodówki do zabudowy mają 177 cm. Przekłada się to na pojemność aż 306 litrów, to o 31 litrów więcej niż w standardowych lodówkach do zabudowy.

 

Beko – Chłodzenie W Rozmiarze Xxl

Koniec z rozmrażaniem!

Neofrost.jpg

Lodówki XXL do zabudowy Beko posiadają również bardzo praktyczną technologię NeoFrost™, dzięki której na żywności oraz we wnętrzu urządzenia nie powstaje lód. Nie ma więc już potrzeby rozmrażać lodówki, co z pewnością zaoszczędzi nam sporo czasu. W technologii NeoFrost obiegi powietrza są osobne w części chłodzącej i mrożącej, co zapewnia idealne warunki do przechowywania żywności, a także eliminuje przenoszenie się zapachów (modele BCNA306E3S i BCNA306E2S).

Światło przedłużające świeżość produktów!

Technologia-Bluelight-2.Jpg

 

Lodówki XXL wyposażone są w System Active Fresh Blue Light – to specjalne światło o delikatnej niebieskiej barwie w pojemniku na warzywa i owoce, które przedłuża ich świeżość aż do 30 dni. Dzięki przedłużeniu procesu fotosyntezy produkty zachowują nie tylko świeżość ale również cenne witaminy.

Lodówka cicha i niezawodna!

Sprezarka-Inverterowa.jpg

 

Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnej sprężarki inwerterowej, lodówki XXL Beko pracują cicho oraz są niezawodne. Sprężarka inwerterowa zapewnia mniejsze zużycie energii i wspomaga system chłodzenia w minimalizowaniu wahania temperatur (np. podczas otwarcia drzwi) – modele BCNA306E3S i BCNA306E2S.

Lodówki XXL są energooszczędne, ich klasa energetyczna to A++ i A+. Wszystkie 3 modele posiadają energooszczędne oświetlenie LED oraz bardzo przydatną profilowaną, chromowaną półkę na butelki.

Jeśli masz dużą rodzinę lub jesteś fanem gotowania, z pewnością potrzebujesz lodówki większej niż standardowa, aby komfortowo przechowywać żywność. Lodówki do zabudowy XXL Beko pomieszczą dużo więcej niż inne modele do zabudowy i na pewno sprostają Twoim potrzebom!

 

Artykuł sponsorowany

Obserwuj