Dziś chciałabym Wam przedstawić nową kuchenkę mikrofalową do zabudowy marki Amica AMMB34E2GB, która może stanowić świetne uzupełnienie sprzętu kuchennego w nowoczesnej kuchni! Front kuchenki wykonany jest z eleganckiego czarnego szkła, które zdobi wyświetlacz LED w kolorze czerwonym.  Wnętrze wykonane jest zestali nierdzewnej, która jest odporna na uszkodzenia i ułatwia czyszczenie. Obrotowy talerz zapewnia równomierna podgrzanie potrawy. Wymiary tego urządzenia to (wxszerxgł) 382mmx595mmx456mm.

Werwrwqr.jpg

Ten model kuchenki  jest niezwykle pojemny i oferuje wiele ciekawych rozwiązań!

Pojemność 34l

Szukasz wygodnych rozwiązań, dzięki którym funkcjonalność kuchni osiągnie wyższy poziom? Wybierz mikrofalę o pojemności 34 litrów, w której zmieścisz także duże naczynia. Z pojemną mikrofalą przygotujesz posiłek dla całej rodziny mając pewność, że nawet większe porcje zostaną równomiernie podgrzane. Wystarczy włożyć potrawę, ustawić odpowiednią moc, by cieszyć się ciepłym daniem w kilka chwil. Nawet wtedy, kiedy jesteś w pośpiechu.

Sterowanie sensorowe Slider

1193608-7-C98Dwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.jpg

Zależy ci na jeszcze sprawniejszym sterowaniu mikrofalą? Już nie musisz wielokrotnie naciskać przycisków na jej panelu sterowania. Wystarczy, że przesuniesz wygodnie palcem po dotykowym sliderze, by sprawnie i płynnie ustawić odpowiednie parametry urządzenia. Płaska powierzchnia panelu, pozbawiona zakamarków i szczelin to także łatwiejsze utrzymanie urządzenia w czystości. Postaw na komfortowe sterowanie !

Programy gotowe

Wwwwwwwwwwwwwww.jpg

Czy wybór odpowiedniej mocy i czasu grzania musi być problemem? Nie, po prostu włóż potrawę, ustaw jej wagę, wybierz rodzaj, a kuchenka mikrofalowa sama dobierze odpowiedni program. Prosto i wygodnie. Ten model oferuje aż 8 programów gotowych: ziemniaki, mięso, ryby, warzywa, napoje, makaron, popcorn i pizza.

 

Combigrill

Kkkkkkkk.jpg

Chrupiąca, grillowana potrawa prosto z mikrofali? Właśnie tak! Kuchenki mikrofalowe Amica wyposażone zostały w Combigrill łączący mikrofale oraz funkcję grilla. Dzięki temu już po chwili Twoje danie będzie idealnie podgrzane, a wierzch pokryje się pyszną, chrupiącą skórką. Smacznego!

Otwieranie góra-dół

Qqq.jpg

Szukasz nowoczesnych rozwiązań? Zależy ci na komfortowej kuchni, która będzie doskonale skomponowana? Wybierz mikrofalę do zabudowy z drzwiami otwieranymi do dołu. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem całej kuchennej aranżacji. Wraz z piekarnikiem stworzy idealnie komponujący się zestaw. Wygodnie, elegancko z optymalnie wykorzystaną przestrzenią.

QuickStart

Wracasz do domu. Czujesz głód i błyskawicznie musisz coś zjeść. W takich sytuacjach doskonale sprawdzi się funkcja QuickStart. Klikasz i włączone. Chwila moment i Twoje ulubione danie gotowe.

MultiWave System

Kilka punktów emisji mikrofal w połączeniu z obrotowym talerzem pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Rozmrażanie czasowe i wagowe

Aby rozmrozić potrawę można albo ustawić czas rozmrażania albo wagę a urządzenie samo dobierze czas oraz moc rozmrażania.

ChildLock

Blokada zabezpiecza przed niechcianą zmianą ustawień i umożliwia wytarcie panelu sterującego, nawet kiedy piekarnik jest włączony.

Amica-270922-46162A-Ed93.Jpg

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

Obserwuj