Wielu z nas żyje w przeświadczeniu, że jedynie duży ekspres jest w stanie przygotować dobrą kawę, a za jej świeży aromat odpowiada zmielenie jej tuż przed parzeniem. Czy naprawdę tylko duże urządzenia, korzystające z wysokiego ciśnienia, mogą przygotować najlepszą kawę? Sprawdźmy to na przykładzie Vertuo Pop od Nespresso.  

Vertuo Pop to połączenie kompaktowości, mocy i ciekawego designu. Urządzenie pozwala na spersonalizowanie swojego kawowego kącika – z łatwością zmieści się w każdej przestrzeni, a wybór kolorystyczny rozciąga się od klasycznej czerni i bieli po cztery naprawdę wyróżniające się kolory takie jak błękit, mięta i czerwień. Mimo błędnych przekonań, wielkość ekspresu nie ma wpływu na jego moc. Kompaktowe urządzenia często posiadają zaawansowane technologie, które pozwalają na przygotowanie naprawdę jakościowej kawy. Przykładem jest Vertuo Pop marki Nespresso. Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię Certifusion™, która umożliwia skanowanie kodu kreskowego znajdującego się na każdej kapsułce. W ten sposób dopasowuje odpowiednie parametry, takie jak ilość wody, obrotów oraz temperaturę. Podczas parzenia kawy mechanizm ekspresu obraca się z prędkością 4 000 obrotów na minutę, aby wydobyć z kapsułki to co najlepsze.

Otwieramy kapsułkę Nespresso i obalamy mit na temat kawy

Vertuo Pop – Najnowszy Ekspres Od Nespresso, Który Przygotuje Ulubioną Kawę W Parę ChwilKapsułki Nespresso stworzone są z aluminium, które gwarantuje świeżość i smak kawy przy każdym parzeniu. Umożliwia to ochronę przed wilgocią, tlenem oraz światłem, gwarantując pełnię smaku.

Ekspres pozwala przygotować kawę w czterech rozmiarach – od espresso po kawę typu Mug.

W kolekcji Nespresso można znaleźć wiele propozycji smakowych – zarówno klasycznych mieszanek, jak również wiele propozycji smakowych – takich jak wanilia, czekolada czy orzech.

 

Kapsułki a środowisko

Nespresso od ponad 30 lat inwestuje w dedykowany system recyklingu. Dzięki temu, klienci mogą w prosty i wygodny sposób przekazać swoje zużyte kapsułki bezpośrednio w butikach Nespresso lub kurierowi, przy odbiorze swojego zamówienia. Nespresso daje drugie życie zarówno fusom z kawy, jak i aluminium. Kapsułki przetwarzane na szereg zastosowań – takich jak rowery, komputery, puszki po napojach gazowanych, długopisy, a nawet nowe kapsułki. Ponownie wykorzystuje się również fusy po kawie, tworząc bogaty w składniki odżywcze kompost lub zieloną energii.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nowości Nespresso oraz Vertuo Pop, koniecznie zajrzyjcie na stronę nespresso.pl.

Artykuł powstał we współpracy z Nespresso

Vertuo Pop – Najnowszy Ekspres Od Nespresso, Który Przygotuje Ulubioną Kawę W Parę Chwil

 

Obserwuj