Projekt-Bez-Tytulu-2021-03-31T234240-924.Png

W czasach, gdy nasze domy stały się miejscem pracy, wiele osób tęskni za aromatycznym, pobudzającym napojem kawowym pitym dotychczas w biurze. W pełni automatyczny ekspres Siemens EQ.9 plus zapewni, że każda kawa przyrządzana w domu będzie wyjątkowa.
Świat kawy jest bardzo ekscytujący i zróżnicowany, a doskonała kawa dla każdego oznacza coś innego. Jedni lubią mocne espresso, inni delikatne, mleczne cappuccino. Istnieje nieskończenie wiele sposobów przyrządzania kawy i różnych smaków odpowiadających różnym preferencjom. Od kwiatowych i owocowych aromatów, po słodkie, gorzkie czy czekoladowe nuty smakowe. Szacuje się, że smak i aromat kawy to kompilacja około 800 składników! Smak kawy zależy nie tylko od pochodzenia ziaren, ale też od sposóbu ich zaparzenia.

Tryb Barista

Si-Fae-Beautyshot-Espresso-Macchiatto-Single-H.jpg

Istnieje wiele różnych kaw, ale przygotowanie każdej z nich łączy 5 podstawowych parametrów. Moc, rozmiar, temperatura i szybkość zaparzania, a w przypadku kaw mlecznych – proporcje między kawą a mlekiem, decydują o smaku i aromacie kawy. Po włączeniu wyjątkowego w świecie ekspresów do kawy trybu baristaMode w modelu EQ.9 plus, można regulować je wszystkie oddzielnie. Personalizacja pozwala celebrować niezwykłą sztukę przygotowania kawy i wydobywać z ulubionych ziaren smaki, które zadowolą prawdziwych koneserów.

Podwójna przyjemność

Przygotowywanie kawy powinno być tak przyjemne, jak delektowanie się nią. Dzięki dwóm pojemnikom na ziarna w modelu EQ.9 plus, możesz bez trudu zaparzyć intensywną robustę rano i łagodną, lekko słodką arabicę po południu. Osobne młynki ceramiczne umożliwiają równoczesne stosowanie różnych rodzajów ziaren kawy bez ryzyka ich zmieszania. Przełomowa technologia sensoFlow System dba o odpowiednią temperaturę przez cały proces parzenia kawy i dostosowuje jej wartość do wybranego rodzaju napoju.

Perfekcyjne połączenie

Ekspres Siemens EQ.9 plus może stać się osobistym baristą. Złóż zamówienie poprzez aplikację Home Connect, siedząc przy stole w salonie, przy biurku w domowym biurze, czy z kanapy podczas oglądania ulubionego serialu. Klasyczne espresso lub australijska flat white? Wybierz spośród klasycznych napojów i 21 dodatkowych przepisów z całego świata. Stań się entuzjastą kawy i rozkoszuj się nowymi aromatami.

Informacja prasowa Siemens

Obserwuj