Ekspresy ciśnieniowe nie tylko dla koneserów

Z jednej strony każdy z nas chce mieć coś wyjątkowego, ale lubimy też sprawdzić co kupują inni.

W związku z tym dziś przedstawię Wam najchętniej kupowane ekspresy ciśnieniowe z młynkiem w 2019 roku.

Ekspresy za ok. 1000 pln

Najpopularniejsze a zarazem najtańsze ekspresy ciśnieniowe z młynkiem to:

  • DeLonghi MAGNIFICA ECAM 22.110 B (chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )
  • Philips EP2220 (chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )

 

Model DeLonghi można już kupić za kwotę ok. 1200 pln. Urządzenie ma czarną, błyszczącą obudowę, przyciski soft touch, niewielkie wymiary 238x430x351 mm (szxgłxw). DeLonghi posiada też stalowy młynek z 13- stopniową regulacją grubości mielenia.

Delonghi Magnifica Ecam 22.110 B I Philips Ep2220

Za pomocą jednego przycisku możemy zrobić kawę czarną lub dwie jednocześnie. W zależności od naszych preferencji możemy dopasować ilość napoju oraz jego moc. Jeśli mielibyśmy ochotę na kawę mleczną, to za pomocą dyszy możemy  sobie manualnie spienić mleko.

Jeśli chodzi o jego higienę- to oprócz tego że ekspres sam się automatycznie przepłukuje, to należy przynajmniej raz na tydzień czyścić blok zaparzający (mycie pod bieżąca wodą). O proces odkamienia ekspres sam się przypomni (jego częstotliwość zależy od twardości wody i eksploatacji).

Model Philipsa jest w podobnej cenie jak model DeLonghi i oferuje takie same możliwości. Jest trochę szerszy i wyższy od konkurenta- 246x433x372 mm (szxgłxw) i zamiast stalowego posiada młynek ceramiczny. Osobiście uważam, że bez względu na przekazy marketingowe producentów, oba rodzaje młynka są równie dobre. Sposób czyszczenia w obu modelach jest bardzo podobny. Model Philipsa wydaje mi się nowocześniejszy ze względu na swój panel sterowania, za to DeLonghi ma tackę do podgrzewania filiżanek!

Ekspresy za ok. 2000 pln

Bestsellery 2019 w kategorii za ok. 2000 pln to:

  • DeLonghi ECAM350.55B (chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )
  • Siemens TE651209RW/TE651319RW (chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )
  • Philips EP5330/EP5331/EP5334/EP5333 (chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )

 

 

Trio-Ekspresowe-2.Jpg

Ekspresy są bardzo estetycznie wykonane. Mają wyświetlacze tekstowe w języku polskim. Oferują szeroki wybór kaw czarnych i mlecznych, ale zasadnicza różnica pomiędzy nimi polega na sposobie spieniania mleka!

DeLonghi ma zintegrowany pojemnik, który nie zabiera już dodatkowego miejsca na blacie.

Siemens ma rurkę, którą można bezpośrednio włożyć do kartonu z mlekiem, a Philips ma System LatteGo, który składa się tylko z 2 elementów- bez rurek i  myje się go w zaledwie kilka sekund!

Każdy z nich spienia mleko doskonale, ale może któreś rozwiązanie bardziej przypadnie Wam do gustu?

Jeśli żaden z tych modeli nie odpowiada Waszym preferencjom, to zapraszam do skonfigurowania swojego wymarzonego ekspresu przy pomocy mojego konfiguratora! https://www.paniagd.pl/konfigurator-ekspresow-do-kawy/

Obserwuj