Zbliża się koniec roku – czas kiedy chętnie robimy sobie i najbliższym prezenty. Może w tym roku sprawicie sobie ekspres do kawy? Jeśli takie macie plany, to koniecznie zerknijcie, co w tym roku kupowali inni klienci. Przed Wami lista najchętniej kupowanych ekspresów do kawy w 2020 roku!

Ssssssssssss.jpg

Numerem 1 jest ekspres DeLonghi ECAM 350.55.B/SB. Jego wymiary to 23,6×42,9×34,8 (szxgłxw). Ekspres jest bardzo estetycznie wykonany. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD z menu w języku polskim. Ekspres oferuje szeroki wybór kaw czarnych i mlecznych za naciśnięciem jednego przycisku oraz przygotowywanie 2 filiżanek espresso jednocześnie. System spieniania mleka LatteCrema pozwala uzyskać kremową mleczną piankę, a karafka na mleko po przygotowaniu napoju czyści się automatycznie za pomocą gorącej wody i pary wodnej. Karafka na mleko nie zabiera już dodatkowego miejsca na blacie. Aktualną cenę ekspresu możesz sprawdzić wchodząc TU )

Ecam-22-110-B-Hero.jpg

Drugim hitem DeLonghi jest MAGNIFICA ECAM 22.110 B. Urządzenie ma czarną, błyszczącą obudowę, przyciski soft touch, niewielkie wymiary 238x430x351 mm (szxgłxw). DeLonghi posiada też stalowy młynek z 13- stopniową regulacją grubości mielenia. Za pomocą jednego przycisku możemy zrobić kawę czarną lub dwie jednocześnie. W zależności od naszych preferencji możemy dopasować ilość napoju oraz jego moc. Jeśli mielibyśmy ochotę na kawę mleczną, to za pomocą dyszy możemy  sobie manualnie spienić mleko.

Jeśli chodzi o jego higienę- to oprócz tego że ekspres sam się automatycznie przepłukuje, to należy przynajmniej raz na tydzień czyścić blok zaparzający (mycie pod bieżąca wodą). O proces odkamienia ekspres sam się przypomni (jego częstotliwość zależy od twardości wody i eksploatacji). Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU )

Mcsa02249300-Se-K-12-Kt8-Eq6-Te651209Rw-Pictur.jpg
13189605-Te651209Rw-Def.jpg

Kolejnym hitem sprzedażowym jest ekspres marki Siemens TE651209RW i TE651319RW. Ekspres oferuje szeroki wybór kaw: espresso, Espresso Macchiato, kawy, cappuccino, latte macchiato, biała kawa. Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania. Funkcja aromaDoubleShot dla wydobycia bardziej intensywnego aromatu kawy. Ekspres umożliwia zrobienie kawy mlecznej pobierając mleko z pojemnika lub pobierając je bezpośrednio z kartonu.

Siemens posiada ceramiczny młynek ceramDrive. Jeśli chodzi o higienę ekspresu to podobnie jak w ekspresach DeLonghi: należy regularnie czyścić pod bieżącą wodą jednostkę zaparzającą i kiedy ekspres upomni sięo odkamienianie i czyszczenie wystarczy użyć do tego celu specjalnej tabletki.  Jeśli chcesz sprawdzić aktualną cenę produktu wejdź TU.

Bez-Tytulu.jpg
216Aca6C-F0B2-4879-9522-B9D966Db1C24-I-Krups-E.jpg

Na liście bestsellerów nie mogło też zabraknąć ekspresów Krupsa. Oto najchętniej kupowane modele Krups EA8901 i EA8908. Te ekspresy oferują aż 15  różnych napojów:  od intensywnego espresso, przez aromatyczne cappuccino, znakomite latte, funkcję dwóch filiżanek latte albo cappuccino, aż po napoje herbaciane. Dwie dodatkowe funkcje umożliwiają dostosowanie smaku kawy: DARK zwiększa moc dla bogatego i wyrazistego aromatu, a EXTRA SHOT to doskonałe wykończenie napoju dodające mu jeszcze więcej intensywności.

Krups charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Jego niewielkie rozmiary: 36 cm głębokości i 24cm szerokości pozwolą Wam zmieścić ekspres nawet w malej kuchni.

W przeciwieństwie do marki DeLonghi i Siemens w ekspresach Krupsach nie trzeba wyciągać i czyścić regularnie jednostki zaparzającej. Ekspres czyści się jedynie przy pomocy pastylki czyszczącej Krups. Urządzenie samo przypomni nam o konieczności wykonania tego programu czyszczenia. Aktualną cenę tych modeli możecie sprawdzić:

Krups EA8901TUTAJ, Krups EA8908TUTAJ.

Znajomość bestsellerów to jedno, ale osobiście polecam Wam skonfigurowanie sobie ekspresu według Waszych potrzeb. Konfigurator na mojej stronie jest obiektywny i bezpłatny https://www.paniagd.pl/konfigurator-ekspresow-do-kawy/

W kilku krokach możecie wybrać urządzenie, które idealnie odpowiada Waszym wymaganiom!

Obserwuj