Przez dwa miesiące testowałam najnowszą wyciskarkę wolnoobrotową marki Kuvings  Auto 10 i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona nowym modelem!   W ostatnich latach testowałam kilka innych modeli tej  marki więc chętnie opiszę Wam, jakie nowe rozwiązania znajdziecie w modelu Kuvings Auto 10.

Nowe rozwiązania w wyciskarce Kuvings Auto 10

Kuvings Auto 10

Przede wszystkim mamy największa komorę wsadową na rynku, bo aż 3 litrową. Co to oznacza?, że możesz do niej wrzucić ok. 1,2 kg różnych warzyw i owoców + zioła  i wyciśniesz z nich ok. 2 szklanek soku bez konieczności ponownego uzupełniania.  Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe i oszczędza czas- nie musi stać przy wyciskarce i wrzucać pojedynczo składników. Można sobie już nawet wieczorem przygotować składniki, napełnić  komorę i włożyć do lodówki, po to aby rano umieścić komorę w korpusie i wycisnąć sok.

Wyciskarka Kuvings Auto 10 ma funkcję automatycznego cięcia , dzięki której możesz po prostu włożyć do wyciskarki całe lub duże kawałki produktów, a ona automatycznie i precyzyjnie je przetworzy. Dzięki temu rozwiązaniu znowu oszczędzamy czas, bo nie musimy sami kroić składników na mniejsze kawałki.

Kuvings Auto10Ta wyciskarka posiada  cichy i wydajny silnik  o mocy 200 Watów.  Wolnoobrotowa praca silnika 50 obr./min. zapewnia płynne i sprawne działanie urządzenia nawet  gdy do wyciskarki wrzucimy te najtwardsze  czy  włókniste warzywa. Wyciskarka Kuvings miażdży je z łatwością. Kuvings Auto 10 może wyciskać bez przerwy przez  40 minut. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak to urządzenie pracuje, to koniecznie obejrzyjcie mój FILM.

Filtr, który jest we wnętrzu wyciskarki  sprawia, że sok jest czysty i aksamitny- pozbawiony drobinek wyczuwalnego miąższu, przez co chętnie piją go nawet najmłodsi. Na wyposażeniu wyciskarki jest 1 sito ze stali nierdzewnej, ale opcjonalne sita do koktajli czy sorbetów  będzie można sobie dokupić.

Szczotka Do Kuvings Auto 10Bardzo ważne jest to żeby taką wyciskarkę wyczyścić od razu po zrobieniu soku, aby resztki nie zaschły na sicie!  W myciu niezwykle przydatna okazuje specjalna szczotka obrotowa. Ona dociera do wszystkich zakamarków sita! Oprócz tej szczotki mamy też tradycyjną szczotkę.

Co jest też niezwykle ważne, że wylot na pulpę  jest otwierany, czyli wyczyszczenie pozostałości warzyw i owoców  jest znacznie łatwiejsze niż w starszych modelach! Duży plus za to rozwiązanie!!! Kto wygrzebywał włókna selera z wyciskarki, ten wie o czym mówię!!!

Dlaczego warto wybrać wyciskarkę Kuvings Auto 10?

Kuvings już od blisko dekady jest liderem na polskim rynku wyciskarek do soków, niezmiennie zdobywając prestiżowy Złoty Laur Konsumenta. Każda wyciskarka Kuvings jest objęta 10-letnią gwarancją producenta na wszystkie elementy. Nie musisz rejestrować zakupu ani spełnić szczególnych warunków – długą gwarancję dostajesz automatycznie. Wiem, że urządzenie nie należy do tanich, ale zakup wyciskarki możesz rozłożyć nawet na 20 nieoprocentowanych rat – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Jeżeli podejmiecie decyzje o zakupie to warto skorzystać z mojego linku, bo wówczas kupicie ten model taniej niż oficjalnie w sklepie.

Do wyboru macie wyciskarkę Kuvings Auto 10  w czterech różnych kolorach białym, srebrnym, czarnym i czerwonym.

 

Obserwuj