Pogoda za oknem jest bardzo ładna – to ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony słonko nastraja nas pozytywnie, ale minusem jest zapewne to, że od razu widzimy mankamenty naszego mieszkania: kurz na półkach i  brudne okna. Skoro aktualnie jesteśmy zmuszeni pozostać w domu, to może warto umyć okna?

D1-2.Jpg

Według mnie najlepszym sposobem na poradzenie sobie z brudnymi oknami jest użycie myjki Kärchera.

Ja od lat używam modelu WV50 i jestem z niego bardzo zadowolona, więc kiedy poproszono mnie o przetestowanie nowej myjki pomyślałam: co można poprawić w urządzeniu, które działa bardzo dobrze?

 

Okazuje się, że różnic pomiędzy myjkami jest całkiem sporo!

D1.Jpg

Nowy model  posiada innowacyjne listwy zbierające o dużej powierzchni, wykonane z silikonu. W przeciwieństwie do starego modelu listwy zbierające w WV6 można łatwo wyjąć i umyć, co jest bardzo ważne, bo brudne listwy zostawiają ślady na szybach.

 

Nowa myjka ma wyjątkowo długi czas pracy! Na jednym ładowaniu baterii, które trwa 170 minut możemy myć okna przez 100 minut, co przekłada się na możliwość umycia 300 m2 powierzchni (moja stara myjka mogła pracować tylko przez 20 minut).

D1-1.Jpg

WV6 w przeciwieństwie do starej myjki jest wyposażone w ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokazujący pozostały czas pracy. Dzięki niemu od razu widzimy, czy zdążymy umyć jeszcze jedno okno, czy już nie!

Na wyposażeniu myjki zamiast tradycyjnego spryskiwacza z mikrofibrą jest wibrujący pad KV4, który zwilża szybę i rozmiękcza brud.

W zestawie WV6 Premium Home Line + KV4 Home Line  oprócz myjki i pada są dwie ładowarki: jedna do myjki, a druga do pada,  4 próbki koncentratu do czyszczenia okien i 2 ściereczki do pada. Dodatkowo do tej myjki można dokupić ssawkę 17 cm i zestaw lanc teleskopowych, aby umyć wysokie okna lub umieszczone w trudno dostępnym miejscu.

Podsumowanie

Nowa ulepszona listwa zbierająca, krótsza konstrukcja myjki, długi czas pracy – to wszystko sprawia, że nowa myjka jeszcze lepiej radzi sobie z brudnymi szybami niż starszy model (film poniżej ilustruje to najlepiej!)

Pamiętajcie, że myjka to nie tylko sprzęt do czyszczenia okien, ale również idealny sprzęt do czyszczenie wszystkich gładkich powierzchni: luster, kabin prysznicowych, blatów ze szkła.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym produktem, to  TU możecie dokonać zakupu.


Obserwuj