Wybieracie sie na wakacje camperem albo na pole namiotowe? To przyda się Wam lodówka turystyczna!

Idealnym sprzetem będą produkty marki Yeticool.

Yeticool-Skrzynie.jpg

W ofercie Yeticool są 3 rodzaje lodówek turystycznych:

  • lodówka przenośna z kompresorem i wbudowaną baterią: BPX42, (42l), BPX52 (52l)
  • lodówka przenośna z kompresorem z możliwością podłączenia baterii zew.: BX30, BX40, PX42, PX52
  • lodówka przenośna z kompresorem ale z dwiema komorami chłodniczymi (jedna może być zamrażarką a druga chłodziarką, bo każda ma osobne sterowanie) i z  możliwością podłączenia baterii zew. : model TX36, TX50.

Te lodówki mogą mieć różną pojemność 30 l, 39l, 42l, 52 l i adekwatnie do tego różną wagę ok. 11, 13, 15 kg ,16kg. Głośność tych modeli to 38 dB- bardzo cichutkie.

Co te lodówki potrafią?

Yeticool3.Jpg
  • chłodzić  od +20 do -20 stopni.
  • swobodnie się przemieszczać dzięki kółkom, teleskopowej rączce i ergonomicznym uchwytom. Duże kółka świetnie sobie radzą na sypkich powierzchniach- piasku i żwirze!
  • potrafią nawet naładować tablet czy telefon dzięki temu, że mają wbudowane gniazdo USB

Zasilanie

Adowarka.jpg

Mogą być zasilane prądem stałym i zmiennym, a w razie braku zasilania dzięki wbudowanej baterii lub baterii zewnętrznej są w stanie utrzymać zadaną temperaturę do 22 godzin (przy założeniu, że temperaturę lodówki ustawimy na poziomie 5°C, a temperatura zewnętrzna nie przekracza 25°C).

Budowa i sterowanie

Yeticool4.Jpg

Lodówki są solidne i dobrze wykonane. Wieko jest z materiału antypoślizgowego i ma specjalne zagłębienia na szklanki, a w niektórych modelach jest jeszcze otwieracz do butelek  i możliwość zamykania na kłódkę.

Lodówki mają też czytelny panel sterowania, a dzięki technologii Bluetooth –możemy nimi sterować bezprzewodowo za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne –smartfony z systemem Android lub iOS.

Dodatkowe akcesoria

Yeticool5.Jpg

Do lodówek Yeticool można dokupić

  • Zewnętrznę baterię, która jest niewielkich rozmiarów i posiada 2 gniazdka USB.: nazwa SX1
  • Slider- szufladę, którą mocuje się do podłogi samochodu/przyczepy tak aby w komfortowy sposób wyciągać lodówkę.; nazwa SX2

W ofercie Yeticool jest kilkanaście modeli lodówek. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.yeticool.comhttps://katalogarkas.pl/pl/81-lodowki-turystyczne 

Lodówki turystyczne Yeticool


Obserwuj