Projekt-Bez-Tytulu-2022-09-06T111650-583.Png

LG zaprezentowało na targach IFA 2022 urządzenia LG StylerTM ShoeCase oraz ShoeCare, które zrewolucjonizują domowe sposoby pielęgnacji obuwia. Kompleksowe rozwiązanie – z opracowaną przez LG technologią TrueSteamTM zwiększającą higienę – umożliwia innowacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb przechowywanie butów, a także optymalne ich odświeżanie.

Wśród pokolenia Z i milenialsów coraz popularniejsze jest kolekcjonowanie limitowanych edycji butów sportowych marek premium. Wewnętrzne badania przeprowadzone przez LG wykazały, że entuzjastom sneakersów przydałoby się rozwiązanie, które pozwoliłoby im zarówno lepiej pokazywać swoje ulubione obuwie, jak też odpowiednio o nie zadbać.

LG Styler ShoeCase z przezroczystymi panelami to kompaktowe urządzenie do przechowywania i prezentowania butów. Zapewnia ochronę przed wilgocią oraz promieniowaniem UV powodującym blaknięcie tkanin1. Umożliwia także eksponowanie obuwia – wyposażone jest bowiem w obracającą się o 360 stopni podstawkę. Ponadto ma modułową konstrukcję, która pozwala na ustawienie nawet czterech szafek Styler ShoeCase jedna na drugiej.

Image-Processing20220830-2124445-Y9O21U.jpg

Na targach IFA, obok wielu nowoczesnych sprzętów gospodarstwa domowego LG, takich jak zmywarki do naczyń czy szafa parowa LG Styler, zadebiutuje również LG Styler ShoeCare. Urządzenie to, wyposażone w technologię TrueSteam do odświeżania, wykorzystuje właściwości absorpcyjne filtra Zeo-Dry. Zawarty w nim zeolit pochłania wilgoć i usuwa zapachy, zapewniając większy komfort noszenia oraz przechowywania butów2.

Img-6572.Jpg

Nowe rozwiązanie LG Styler ShoeCare ma 10 programów, przeznaczonych do pielęgnacji różnych typów obuwia: skórzanego, zamszowego czy sportowego. Co więcej, może odświeżyć nawet cztery pary w zaledwie 37 minut (program standardowy). Wyróżnia go ponadto cicha praca, bowiem generuje dźwięk na poziomie zaledwie 35 decybeli. LG Styler ShoeCare wyposażone jest także w dyszę LG Multiple Moving Nozzle™ osuszającą wnętrze butów. To akcesorium można dostosować do wysokości każdej pary obuwia. Dzięki funkcji Dual Care System w tym samym czasie da się odświeżać dwie pary butów, z których każda wymaga odmiennej pielęgnacji.

W celu zapewnienia wygodniejszej obsługi użytkownicy mogą korzystać z szeregu funkcji LG Styler ShoeCase i ShoeCare, dostępnych również w intuicyjnej aplikacji ThinQ™. Pozwala to zdalnie sterować urządzeniami i monitorować ich działanie. LG współpracuje też z różnymi markami lifestylowymi, aby wzbogacać swój sprzęt o nowe funkcje udostępniane poprzez ThinQ.

„Nowe urządzenia Styler ShoeCase i ShoeCare to kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji obuwia. Te przełomowe produkty, wykorzystujące nasze najnowsze technologie i oferujące wygodną obsługę, są idealne dla konsumentów, którzy szukają łatwiejszego sposobu, jak zadbać o swoje buty. Będziemy nadal opracowywać innowacyjne rozwiązania, by codzienne życie domowe było bardziej komfortowe”– powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

1. Panele LG Styler ShoeCase mają powłokę pochłaniającą promieniowanie ultrafioletowe, co zapobiega blaknięciu obuwia pod wpływem światła słonecznego lub oświetlenia fluorescencyjnego.

2. Filtr Zeo-Dry stosowany w Styler ShoeCare jest wykonany z zeolitu – wysokowydajnego materiału, powszechnie stosowanego do osuszania i usuwania zapachów. Regeneracja filtra ZeoDry, zawierającego cząsteczki wilgoci lub zapachu, następuje pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia.

Notatka prasowa LG Electrolnics

Obserwuj