Funkcjonalność, design i ekologia. 3 powody, dla których warto zakupić suszarkę ogrodową

Lato, oprócz zapachu letniego deszczu na rozgrzanym betonie czy soczystych truskawek, może przywoływać na myśl przyjemną woń prania suszonego na świeżym powietrzu. Gdy nadchodzą cieplejsze dni, wielu z nas ochoczo przenosi się z praniem na zewnątrz, do ogrodów. Warto pamiętać, że proces ten można znacząco sobie ułatwić dzięki nowoczesnym suszarkom ogrodowym. Posiadają one innowacyjny design, który łączy funkcjonalność z estetyką, przekształcając codzienne obowiązki w przyjemność.

Po pierwsze funkcjonalność

Przy wyborze suszarki ogrodowej istotne jest to, z jakiego materiału jest wykonana, aby była odporna na różne czynniki atmosferyczne, a także to, aby jej montaż
(i demontaż) nie sprawiał problemów i frustracji. Przykładowo, model Vileda SunRise wykonany jest z aluminium, dzięki czemu suszarka nie zardzewieje. Montaż oparty jest na specjalnej śrubie, którą wkręca się w trawnik – nie ma konieczności używania trwałej zaprawy, zawsze można zmienić jej umiejscowienie. Jeśli chcemy schować suszarkę, na przykład aby uchronić ją przed silnym wiatrem, wystarczy wyjąć ją z gniazda, bez potrzeby wykręcania całej śruby. Suszarka ogrodowa Vileda SunRise posiada 50-metrową powierzchnie suszenia oraz dodatkowe uchwyty, na których można zawiesić wieszaki. Swobodnie pomieści nawet kilka prań.

Suszarka Ogrodowa

 

Nowoczesny design

Zapomnij o smętnie zwisających linkach, które łatwo się brudzą i mogą powodować plamy na ubraniach. Suszarka ogrodowa Vileda SunRise wyposażona jest w opatentowany system Perfect Lines, który umożliwia napięcie linek w każdej chwili. Pozostają one czyste dzięki funkcji retrakcji – przy składaniu suszarki linki chowają się do środka, co sprawia, że suszarka wygląda estetycznie i zachowuje idealny stan na dłużej.

3 Powody, Dla Których Warto Zakupić Suszarkę Ogrodową

 

Dobrze zaprojektowane urządzenia powinny stawiać na wygodę podczas korzystania z nich. Design suszarki Vileda SunRise przypomina parasol ogrodowy, podzielony na cztery równe części. Urządzenie z łatwością się składa i rozkłada oraz umożliwia regulację wysokości. Posiada także funkcję obracania, co upraszcza wieszanie bądź zdejmowanie prania. Wszystko to dodaje funkcjonalności i estetyki codziennym czynnościom.

Suszarka Ogrodowa

Ekologia i niepowtarzalny klimat

Suszenie prania na świeżym powietrzu to także znaczący krok w stronę ekologii. Używanie suszarki ogrodowej pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, która byłaby zużyta przez suszarki elektryczne. Dodatkowo, ubrania suszone na dworze nabierają świeżego, naturalnego zapachu, który nie ma sobie równych i jest nie do podrobienia. Taki sposób suszenia jest także delikatniejszy dla tkanin, co przedłuża ich żywotność.

O firmie:

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością,
a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok. Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30000 pracowników. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. Więcej informacji: www.vileda.pl

Artykuł zewnętrzny

Obserwuj