Dobry sprzęt w kuchni to podstawa przyjemnego i efektywnego gotowania. Teraz, dzięki najnowszej akcji Amica, można kupić płytę indukcyjną, a jeśli nie spełni ona oczekiwań, będzie można zwrócić sprzęt i odzyskać pieniądze. Bez skomplikowanych formalności.

6 maja zaczyna się wyjątkowa promocja, w czasie której Klienci mogą kupić wybraną płytę indukcyjną Amica w czasie promocji pod hasłem „100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy”. Nowa akcja zapewnia unikalną możliwość wypróbowania i poznania zalet płyt indukcyjnych Amica. Jeżeli wybrana płyta  indukcyjna nie spełni oczekiwań, w ciągu 60 dni od daty zakupu, będzie można bez problemu ją zwrócić. Wystarczy tylko zgłosić taką chęć by otrzymać równowartość ceny brutto urządzenia. Klient nie będzie musiał się niczym przejmować, ponieważ organizator zadba o cały proces zwrotu produktu, łącznie z jego demontażem i transportem.  Warto podkreślić, że wszyscy zainteresowani udziałem w promocji powinni zachować oryginał dowodu zakupu wraz ze wszystkimi dokumentami, które zostały wydane przy zakupie produktu. Przy tej okazji przypominamy, że by wziąć udział w promocji trzeba zadbać o zgodne z instrukcją obsługi podłączenie płyty.

Promocja będzie trwała do 31 października 2024 roku. Jest więc sporo czasu, by wziąć w niej udział.

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz, to znaczy zwrócić jeden produkt objęty promocją. Szczegóły akcji wraz z listą produktów objętych promocją oraz warunkami uczestnictwa, znajdują się na stronie: www.amica.pl/satysfakcja.

Amica Satysfakcja Gwarantowana

 

Dlaczego warto wybrać płytę indukcyjną marki Amica?

Płyty indukcyjne Amica oferują szereg ciekawych innowacji takich jak: konstrukcja SlimHob PRO, 14-stopniowe sterowanie slider,  funkcje precyzyjnych programów temperaturowych  Hob Control i HobControl Pro i technologię HoodCoonnect – połączenia płyty z okapem przy pomocy „Bluetooth”.

Ja osobiście bardzo polecam płyty z funkcją HobControl Pro, która pozwala na gotowanie bez mieszania, kipienia i przypalania dzięki 4 precyzyjnym programom temperaturowym do:

Hobcontrol Pro

 

  • do topienia (40ºC) masła, czekolady bez kąpieli wodnej;
  • do duszenia (70ºC) gęstych sosów, gulaszu, lecza, powideł;
  • do gotowania „na wolnym ogniu” (90ºC) rosołu czy zup typu krem;
  • do grillowania (200ºC) steków, smażenia na głębokim tłuszczu czy dań stir fry.

 

 

Te programy są niezawodne niezależnie od wielkości naczynia, a nawet wtedy, gdy dolejesz wody do garnka w trakcie gotowania! To za sprawą zastosowania inteligentnych algorytmów, które na bieżąco mierzą temperaturę pola i precyzyjnie dobierają właściwą moc grzania w zależności od tego, co aktualnie dzieje się w garnku.

Więcej szczegółów o płytach indukcyjnych dowiecie się z tego ARTYKUŁU.

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

 

Obserwuj