Nie minęło kilka miesięcy, a w ofercie marki Beko pojawił się kolejny nowy model odkurzacza pionowego.

Tym razem do gamy produktów dołączył VRT94929VI .

Foto2.Png

Ten model odkurzacza to czywiście bezprzewodowa konstrukcja 2w1, czyli zarówno odkurzacz do podłóg jak i odkurzacz podręczny i niewątpliwie jest najbardziej innowacyjnym odkurzaczem z całej gamy odkurzaczy Beko.

 

Po pierwsze posiada bezszczotkowy silnik BLDC oraz wyjmowany akumulator litowo-jonowy 28,8V. Po drugie posiada wyjatkowo praktyczne i komfortowe dla kręgosłupa rozwiązanie w postaci łamanej nogi odkurzacza  Actiflex. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się juz schylać chcąc odkurzyć przestrzeć pod kanapą czy komodą.

Foto3.Png

Nowy odkurzacz Beko ma samo-stojącą konstrukcję. Teraz w każdym momencie można przerwać odkurzanie aby pozbierać np. rozsypane klocki na dywanie czy tez zakończyć odkurzanie bez opierania odkurzacza o meble czy tez konieczności odstawiania go do bazy.

W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni możemy wybrać tryb pracy: normalny, średni lub turbo. W trybie normalnym odkurzacz jest w stanie pracować przez 45 minut. Czas ładowania to 4h.

 

Img2.Jpg
Img4.Jpg

Pojemnik odkurzacza ma pojemność aż 0,9 l i wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby go opróżnić.

 

Na wyposażeniu tego modelu jest bogaty zestaw akcesoriów, dzięki któremu odkurzymy nie tylko podłogi, ale meble, zasłony oraz inne delikatne dekoracjew mieszkaniu. Oto one:

  • duża elektro-szczotka z oświetleniem LED,
  • mini turbo szczotka, która skutecznie wyczyści zarówno tapicerkę samochodową jak i meble tapicerowane w salonie. Jest niezwykle skuteczna w usuwaniu sierści zwierząt,
  • szczelinówka,
  • miękka szczotka do mebli,
  • elastyczny łącznik.

Liczne akcesoria lubią się gubić, ale dzięki stacji dokującej znajdą one bezpieczne miejsce do przechowania, a odkurzacz do ładowania. Odkurzacz jest też przyjazny dla alergików dzięki filtrowi EPA 10.

 

Jeśli jesteście zainteresowani aktualna ceną odkurzacza, to możecie ją sprawdzić TUTAJ.

Jeśli ten artykuł okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT

 


Obserwuj