Odkurzacze pionowe stanowią coraz większy segment rynku i są coraz częściej wybierane przez konsumentów. Doceniają oni przede wszystkim lekkość urządzenia, brak kabla i możliwość odkurzania dowolnego miejsca, zarówno domu jak i samochodu. W nowym spocie, który jest kontynuacją nietuzinkowej kampanii #LikeABosch, marka prezentuje nowy bezprzewodowy odkurzacz Unlimited 8.

Dzięki technologii Bosch, kurz nie ma szans

19413712-Unlimited-8-Gen-2-1.Jpg

Niezależnie od tego, czy chodzi o dywan, parkiet czy płytki – nowy odkurzacz Bosch Unlimited osiąga imponujące rezultaty sprzątania na wszystkich powierzchniach. Dzięki zastosowanym technologiom, skuteczność nowego odkurzacza Unlimited 8 jest porównywalna do tradycyjnego odkurzacza przewodowego. Bosch opracował trzy kluczowe elementy w nowych modelach, zapewniające wysoką wydajność i pierwszorzędne rezultaty sprzątania: akumulator, silnik i elektroszczotkę. Akumulator nowej generacji o zwiększonej pojemności zapewnia 33% więcej energii1 – dla wysokiej skuteczności odkurzania i długiego czasu pracy. Jego pojemność można porównać do zbiornika paliwa w samochodzie – im większa, tym większą powierzchnię można odkurzyć, zanim akumulator będzie musiał zostać ponownie naładowany. Zintegrowany silnik jest 50% szybszy i o 32% lżejszy2, osiągając prędkość do 82 000 obr./min. Imponuje wysoką wydajnością i długą żywotnością, czego potwierdzeniem jest dodatkowa 10- letnia gwarancja producenta. Elektroszczotka lepiej zbiera kurz i brud, jest bardziej cicha oraz wyposażona w oświetlenie podłogowe LED. Dzięki temu światło dociera do wszystkich zakamarków, a kurz nie pozostaje w ukryciu.

Zawsze pod ręką z nieograniczonym czasem pracy

16368075-Website-Hc-T14-Bss8224-Secondaryimage.jpg

Dzięki nowemu akumulatorowi 18V, odkurzacz zawsze zapewnia dużą moc przy długiej żywotności. Wymienne akumulatory w połączeniu z szybką ładowarką zapewniają wręcz nieograniczony czas pracy – podczas gdy jeden z akumulatorów jest używany, drugi może być w tym samym czasie ładowany. Takie rozwiązanie zapewnia, że urządzenie jest zawsze gotowe do pracy – a moc potrzebna do sprzątania: zawsze pod ręką. Praktyczny akumulator jest również kompatybilny z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch linii POWER FOR ALL.

Ogarnie dom wzdłuż i wszerz

Dzięki nieograniczonemu czasowi pracy odkurzacz Unlimited 8 pozwala odkurzyć dosłownie cały dom, a nowa gama dostępnych akcesoriów – dopasowanych wręcz do wszystkich potrzeb – jeszcze bardziej ułatwiają i umilają to zadanie. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów możliwe jest odkurzanie 360° – od podłogi aż po sufit. Nie tylko dywany, parkiety i płytki. Nowy Unlimited odkurzy również samochód, szuflady czy tapicerkę.

Inteligentne i praktyczne tryby pracy

Oprócz trybu Eco z długim czasem działania do codziennego sprzątania i trybu Turbo, który zapewnia maksymalną absorpcję kurzu, Unlimited 8 ma teraz również tryb automatyczny. Dzięki rozpoznawaniu powierzchni sprawia, że przepływ powietrza i prędkość wałka elektroszczotki są automatycznie dostosowywane do rodzaju odkurzanej powierzchni. Urządzenie osiąga w ten sposób idealne połączenie dokładnego sprzątania i długiego czasu pracy.

Poczuj moc odkurzania #LikeABosch w nowym spoci

Informacje prasowe Bosch

Obserwuj