Amica-Sopero.jpg
Amica-Sopero-2.Jpg

Do rodziny odkurzaczy marki Amica dołączył właśnie bezprzewodowy odkurzacz pionowy Sopero.

Konstrukcja tego odkurzacza to 2w1 co oznacza, że wystarczy tylko odczepić długą rurę i z odkurzacza do podłóg zmienia się on w odkurzacz podręczny, którym z łatwością odkurzymy kanapę czy okruchy ze stołu.

Sopero jest odkurzaczem bezprzewodowym, zasilanym wymienialną baterią litowo-jonową o mocy 21,6V. Zwijanie, rozwijanie kabla, przepinanie odkurzacza z kontaktu do kontaktu to już przeszłość. Bezprzewodowość i podręczna konstrukcja odkurzacza sprawia, że możemy bez problemu odkurzyć schody, pajęczynę z sufitu a nawet zejść z tym odkurzaczem do garażu, aby odkurzyć samochód.

Led.jpg

Bardzo pomocne w odkurzaniu jest właściwe oświetlenie. Dzięki oświetleniu LED na froncie elektroszczotki nie przeoczymy kurzu nawet w słabo doświetlonych miejscach pod kanapą czy komodą i jednocześnie mamy pewność, że odkurzymy tylko kurz, a nie jakiś cenny drobiazg.

Jeśli Twój dotychczasowy, tradycyjny odkurzacz nie posiadał elektroszczotki to jakość odkurzania Sopero bardzo Cię zaskoczy. Ten odkurzacz posiada elektroszczotkę z własnym zasilaniem o mocy 10W, które zwiększa prędkość jej obrotów. Elektroszczotka dużo lepiej sobie radzi z odkurzaniem wykładzin czy dywanów z dłuższym włosiem w porównaniu do tradycyjnej szczotki.

Zaletą odkurzaczy pionowych jest też brak konieczności schylania się, aby go włączyć. Przycisk pod rączką push&work pozwala na komfortowe uruchomienie i zatrzymanie odkurzacza.

Bezprzewodowa-Praca.jpg

Każdy z nas chce mieć czyste podłogi, ale nie kosztem jakości powietrza, dlatego tak istotne są fitry w odkurzaczu. Sopero posiada filtr wylotowy EPA 10, dzięki któremu powietrze wydmuchiwane podczas odkurzania wolne jest od kurzu, roztoczy i pyłków. Jeśli są wśród Was alergicy lub macie w domu małe dzieci możecie być pewni, że z tym odkurzaczem czyste będzie zarówno Wasze mieszkanie jak i powietrze.

 

Jak-Wisi.jpg

Ja osobiście cenię również fakt, że odkurzacz pionowy mam zawsze pod ręką. Podobnie jest z Sopero!Na ścianie mocujemy uchwyt do odkurzacza i po zakończonym odkurzaniu odwieszamy go bezpiecznie na ścian! A dzięki specjalnym zaczepom na uchwycie, mamy idealne miejsce do przechowywania akcesoriów odkurzacza. Niby to drobiazg, ale kto z nas nie szukał kiedyś ssawki odkurzacza, tylko dlatego, że odłożył ją w przypadkowym miejscu :-).

Jeżeli chcesz zrobić przerwę w odkurzaniu, bo akurat zadzwonił telefon, to dzięki systemowi stabilizujących kółek i blokadzie, odkurzacz zaczeka na Ciebie w pozycji pionowej!

Niewątpliwie jednym z ważniejszych parametrów odkurzacza akumulatorowego jest długość jego pracy. Odkurzacz Sopero pozwoli Ci na nieprzerwaną pracę przez 20 minut. W tym czasie bez problemu zrobisz szybkie sprzątanie, aby na nowo cieszyć się czystym mieszkaniem 🙂

Odkurzacz na wyposażeniu posiada ssawkę do szczelin i miękką szczotkę do książek. Dzięki ssawce do szczelin odkurzysz trudno dostępne miejsca, przerwy między meblami i inne zakamarki, a miękka szczotka do książek zadba o Twoją biblioteczkę.

Osoby, które zechcą odkurzać pajęczyny z sufitu szczególnie docenią niską wagę odkurzacza, która wynosi tylko 2,4 kg!

2W1.Jpg

Kupując sprzęt gospodarstwa domowego często martwimy się jego żywotnością. W odkurzaczu Sopero przed silnikiem umieszczony jest specjalny filtr wylotowy, który chroni odkurzacz przed osadzaniem się pyłu w jego wnętrzu i dzięki temu przedłuża jego żywotność.

Uruchamiając odkurzacz nie wystraszysz się hałasu, ponieważ on zaczyna swoja pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Miękki start zabezpiecza Cię przed nagłym wciągnięciem zasłony czy klocka.

Jeżeli radość odkurzania pochłonie Cię bez reszty, nie musisz obawiać się przegrzania baterii. Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz wyłączy się automatycznie.

Robienie porządków w domu z odkurzaczem bezprzewodowym to prawdziwa przyjemność.
Przekonaj się sam!

Obserwuj