Projekt-Bez-Tytulu-11.Png

Jeśli jeszcze nie masz odkurzacza bezprzewodowego, to koniecznie rozważ jego zakup! Z takim odkurzaczem sprzątanie to prawdziwa frajda! Masz go zawsze pod ręką, nie musisz przepinać go od kontaktu do kontaktu, w kilka sekund przemienia się z odkurzacza pionowego w podręczny! Odkurzysz nim zarówno podłogi twarde jak i miękkie, meble, a także tapicerkę samochodu bez konieczności jechania na stację benzynową.

W tym artykule zaproponuje Ci dwa nowe odkurzacze marki Amica VM XPro oraz  VM XPro Aqua. Pierwszy z nich oferuje tylko funkcję odkurzania, a drugi umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg na mokro tzw. AquaEffect. Odkurzacz VM XPro Aqua wyposażony jest w specjalny system myjący – jeśli chcesz usunąć nie tylko kurz, ale również brud i plamy, to wystarczy napełnić pojemnik na wodę, założyć nakładkę mopującą i przymocować całość do szczotki i gotowe!

Wqdqd.jpg

Oto pozostałe cechy tych modeli:

Odkurzacz 2 w 1

Prezentowane przeze mnie odkurzacze to tzw. odkurzacze 2 w1 czyli ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie umożliwia łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

Bezprzewodowa praca

Opera-Zrzut-Ekranu-2022-11-30-213632-Www-Amica.png

Mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Czas ładowania akumulatora to 4-6h.

Filtr EPA/HEPA

Opera-Zrzut-Ekranu-2022-11-30-213713-Www-Amica.png

Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

Tryb Auto i Czujnik DustSensor

Obraz-2022-11-30-213933576.Png

Tryb Auto sam dostosowuje moc ssania odkurzacza do stopnia zabrudzenia powierzchni, a wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika DustSensor umieszczonego w głównej szczotce. Dodatkowo kiedy wjeżdżasz na dywan, odkurzacz rozpozna, że powierzchnia się zmieniła i automatycznie dopasuje swoją moc. Czujnik DustSensor umieszczony we wlocie odkurzacza wykrywa poziom zabrudzenia podłogi, dzięki czemu tryb Auto działa jeszcze skuteczniej.

Maksymalny czas pracy

60 minut – dokładnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu w trybie minimalnym. W trybie średnim czas pracy to 20 minut, a w trybie turbo to 10 minut. Ze spokojem zdążysz skutecznie odkurzyć nawet duży dom.

Elektroniczna regulacja mocy i wyświetlacz LCD

Obraz-2022-11-30-214157753.Png

Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Wyraźny, nowoczesny kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona.

Podświetlenie LED elektroszczotki

Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce pozwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem, a podświetlenie LED oświetla nawet najbardziej niewidoczne miejsca.

Silnik BLDC

Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą trwałość i sprawność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej. Głośność pracy to 84 dB. Dodatkowo przed silnikiem zamontowany jest filtr, który chroni go przed zanieczyszczeniami i wydłuża jego żywotność.

No to jaki model wybierasz? Ten, który tylko odkurza czy jednak model z funkcją mycia?

Artykuł powstał we współpracy z firmą Amica

1193411-Vm-Aqua-Xpro-Vm-Aqua-Xpro-590600693411.Jpg
Obserwuj