Czy Polacy lubią odkurzanie? Okazuje się, że tak. Jest to jeden z ulubionych obowiązków domowych, który ciężko wyobrazić sobie bez odpowiedniego wyposażenia. Bosch  prezentuje nowy odkurzacz wielofunkcyjny Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua. Urządzenie umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg, dzięki czemu oszczędzamy czas, a sprzątanie jest szybkie i skuteczne. To uzupełnienie oferty pionowych odkurzaczy wielofunkcyjnych marki Bosch.

Odkurzanie czy mycie? Obydwa!

Niemal 80% badanych Polaków korzysta z odkurzacza, a co drugi badany używa mopa[i]. Konsumenci, coraz częściej poszukują nowych rozwiązań i gadżetów ułatwiających sprzątanie i chcą sięgać po nowinki technologiczne, takie jak praktyczne rozwiązanie 2w1 od Bosch. Funkcje odkurzacza Unlimited 7 zostały połączone z mopem. Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua, bo o nim mowa, posiada nowoopracowaną nasadkę 2w1 DynamicAqua, która umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie. Silny kanał ssący z przodu najpierw zbiera kurz, a za nim dwie obracające się nakładki z mikrofibry skutecznie usuwają brud i plamy. Nakładki można łatwo i higienicznie zdjąć dzięki specjalnym metkom i prać w pralce w temperaturze 40° C. Wyjmowany zbiornik na wodę mieści 250 ml, co umożliwia mycie do 50 m² powierzchni.

Automatyczne dozowanie wody utrzymuje nakładki mopujące zawsze wilgotne, a dodatkowo przyciskiem do regulacji wody można ręcznie zatrzymać lub zwiększyć dopływ wody. Niezależnie od tego, czy są to płytki, panele czy delikatne podłogi drewniane: nawet uporczywe zabrudzenia, takie jak zaschnięte plamy po kawie czy paście do zębów, są łatwo usuwane. – mówi Krzysztof Bibik, Senior Category Manager w BSH.

Bosch Unlimited 7 Prohygienic Aqua - Odkurzaj I Myj Jednocześnie!

 

Czyszczenie z mocą

Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua dzięki kombinacji wysokich parametrów akumulatora i silnika sprawia, że odkurzanie i mycie podłóg jest efektywne i łatwe. Wydajny silnik TurboSpin z dziesięcioletnią gwarancją[ii] osiąga do 66 000 obrotów na minutę, a wymienny akumulator 3.0 Ah zapewnia długotrwałą żywotność i nielimitowany czas pracy. Ponadto, jako część systemu POWER FOR ALL ALLIANCE, akumulator jest kompatybilny z innymi urządzeniami marki Bosch oraz marek, takich jak Gardena, Wagner czy Rapid.

Bosch Unlimited 7 Prohygienic Aqua - Odkurzaj I Myj Jednocześnie!

 

Łatwe usuwanie kurzu i plam

Z Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua kurz i plamy nie mają szans nawet w trudno dostępnych miejscach. Zintegrowany zawias zapewnia zgięcie rury odkurzacza do 90°. Dodatkowo nakładka 2w1 DynamicAqua posiada elastyczny przegub, który pozwala na rotację o 180°. To umożliwia sprzątanie bez wysiłku pod kanapą, czy wokół mebli. A dzięki dodatkowej elektroszczotce odkurzacz jest gotowy do realizacji wszystkich tradycyjnych zadań, gdzie potrzebne jest skuteczne odkurzanie. Elektroszczotka z wbudowanymi diodami LED zbiera ponad 99,9% kurzu[iii], co stawia ją na równi z przewodowymi odkurzaczami[iv]. System filtracji HEPA[v] sprawdzi się dla alergików, dzięki 99,97% filtracji[vi] drobnych cząstek kurzu.

Bosch Unlimited 7 Prohygienic Aqua - Odkurzaj I Myj Jednocześnie!

Modele Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua

Aktualnie w ofercie Boscha jest 5 odkurzaczy z serii Unlimited 7 ProHygienic Aqua, które różnią się tylko ilością akcesoriów:

  • Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua BCS71HYG1ssawka do tapicerki XXL, ssawka do mebli i tapicerki, ssawka szczelinowa- aktualną cenę sprawdź TUTAJ.
  • Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua BCS71HYG3mini elektroszczotka, ssawka do mebli i tapicerki , długa giętka ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa-  aktualna cenę sprawdź TUTAJ.
  • Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua BCS71HYG4– giętka ssawka, szczelinówka, ssawka z miękkim włosiem- aktualną cenę sprawdzisz  TUTAJ
  • Bosch Unlimited 7 Prohygienic Aqua BCS712HYG5dwa wymienne akumulatory , ssawka do odkurzania materaca, ssawka do mebli i tapicerki , długa giętka ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa- aktualną cenę sprawdzisz TUTAJ.

Informacja prasowa BSH

[i] Na podstawie badania zrealizowanego przez SW Research na zlecenie cleangang na reprezentatywnej grupie 1102 Polaków metodą CAWI w marcu 2023 r.

[ii] Warunki gwarancji dostępne są na stronie https://www.bosch-home.pl/promocje/technologia-silnikow-bosch

[iii] Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

[iv] W trybie Turbo urządzenie osiąga skuteczność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

[v] Test zgodny z ASTM F3150-18

[vi] Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017

Obserwuj