Jeśli szukasz lodówki do zabudowy z kostkarką, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Ogromną zaletą lodówek do zabudowy jest  jej idealne wkomponowanie w zabudowę kuchenną. Lodówka jest całkowicie niewidoczna i nie zakłóca koncepcji minimalistycznego wnętrza. Wadą takiej lodówki jest jednak mniejsza pojemność niż modeli wolnostojących o takich samych rozmiarach. Dodatkowo trzeba na nią zagospodarować odpowiednią ilość miejsca i dobrze je przemyśleć, bo urządzenie zostanie umieszczone w nim na stałe. Cena lodówek do zabudowy  jest też wyższa nie modeli wolnostojących o tych samych parametrach.

Ja osobiście jestem fanką lodówek do zabudowy i od 6  lat korzystam z chłodziarki i zamrażarki do zabudowy marki Liebherr. Wybrałam tą markę między innymi ze względu na kostkarkę do lodu, na której bardzo mi zależało! W   poprzednim mieszkaniu miałam Side by Sida z automatyczna kostkarką i nie chciałam już rezygnować z tego udogodnienia!

Kostkarka automatyczna – to taka kostkarka, która pobiera wodę automatycznie, a kostki lodu spadają do specjalnej szuflady/pojemnika, kiedy są gotowe. Woda może pochodzić z podłączenia hydraulicznego lub specjalnego pojemnika na wodę, który znajduje się pomiędzy szufladami w części chłodzącej.

Zdjęcie Prezentuje Wnętrze Wąskiej Lodówki Z Kostkarką Z Pojemnikiem Na Wodę

Na rynku istnieją zarówno lodówki do zabudowy z kostkarką, które wymagają stałego dostępu do wody, ale i takie, które wewnątrz mają specjalny pojemnik, który uzupełnia się samemu wodą. Wiadomo, że bardziej komfortowym rozwiązaniem jest podłączenie lodówki do wody, ale czasami z różnych względów jest to niemożliwe.

Jeżeli zdecydujecie się na lodówkę z kostkarką, wymagającą podłączenia do wody, to musicie wiedzieć, że taki wybór wiąże się także z koniecznością używania filtra, który należy wymieniać raz na pół roku. Zakup filtra to każdorazowo koszt około 250 pln, więc sami musicie zdecydować, czy takie udogodnienie jest dla Was warte tej ceny.

Jedyne firmy jakie oferują lodówki do zabudowy z automatyczną kostkarką jest firma Liebherr i Miele. W ofercie są zarówno modele standardowe o szerokości 60 cm ale i 76, 91,5 cm. Najtańsze urzadzenie kosztuje ok. 8 tysięcy pln a najdroższe ok. 50 tysięcy pln.

Lodówki do zabudowy z kostkarką, które wymagają podłączenia do wody

Oto chłodziarko-zamrażarki do zabudowy z automatyczną kostkarka o standardowej szerokości.

  1. Liebherr ICBNci 5183 Peak BioFresh No Frost – klasa energetyczna C, głośność 33 dB, wysokość 177,2 – 178,8 cm, szerokość 56 – 57 cm, głębokość 55 cm, technologia BioFresh Professional, No Frost- cenę sprawdzisz TUTAJ.
  2. Liebherr ICBNbsci 5173 – klasa energetyczna C, głośność 33 dB, wysokość 177,2 cm, szerokość 56 – 57 cm, głębokość 55 cm, technologia BioFresh Professional, No Frost- cenę sprawdzisz TUTAJ.
  3. Liebherr ICBNdi 5163 Prime BioFresh No Frost – klasa energetyczna D, głośność 34 dB, wysokość 177,2 – 178,8 cm, szerokość 56-57 cm, głębokość 55 cm. Cenę sprawdzisz TUTAJ.
  4. Liebherr ICBNdi 5173 Peak BioFresh No Frost – klasa energetyczna D, głośność 34 dB, wysokość 177,2 – 178,8 cm, szerokość 56 – 57 cm, głębokość 55 cm, technologia BioFresh Professional, No Frost. Cene sprawdzisz TUTAJ.
  5. Liebherr ICBNDI 5183 – kostkarka i podajnik zimnej wody InfinitySpring, klasa energetyczna D, 34 dB, z podłączeniem do wody, wysokość 177 cm. Cenę sprawdzisz TUTAJ.
  6. Liebherr ICBND5163 PRIME BIOFRESH – klasa energetyczna D, 34dB,  z podłączeniem do wody, wysokość 177 cm. Cenę sprawdzisz TUTAJ.
  7. Liebherr ICNdi 5173 Peak NoFrost – klasa energetyczna D, 34 dB, z podłączeniem wody, wysokość 177 cm. Cenę sprawdzisz TUTAJ.

Jeśli chcesz poznać szersze modele zajrzyj TUTAJ.

Jeśli chcesz, aby ktoś pomógł Ci w wyborze lodówki Liebherr wystarczy umówić się na konsultację!

Lodówki do zabudowy z kostkarką bez podłączenia do wody

  1. Liebherr ICNe 5133 Plus NoFrost – klasa energetyczna E, 34 dB, z pojemnikiem na wodę, wysokość 177 cm. Cenę sprawdzisz TUTAJ.
  2. Miele KFN 7785 D – klasa energetyczna D, 34 dB,  z podłączeniem do wody, wysokość 177 cm.

Gdzie kupić lodówkę Liebherr?

Jeśli rozważacie zakup lodówki marki Liebherr, to bardzo polecam Wam zakupy w sklepie  13VIP.PL – u autoryzowanego partnera producenta. Zyskujesz bezpieczeństwo, dodatkowe bonusy jak przedłużona gwarancja do 10 lat czy inne akcje promocyjne. Kupując lodówkę Liebherr w tym sklepie możecie liczyć na fachową obsługę, idealny dobór urządzenia (nawet drogą online- wystarczy umówić się na konsultację), dodatkowe opcje dostawy premium, z wniesieniem, podłączeniem i odbiorem starego sprzętu. A dodatkowo korzystając z kodu rabatowego PANIAGD otrzymacie prezent w postaci zestawu porcelany bądź akcesoriów kuchennych.

Do końca roku 2024 trwa promocja, która polega na tym, że kupując wolnostojącą, energooszczędną chłodziarko-zamrażarkę Liebherr w klasie A, B lub C i energooszczędną chłodziarko-zamrażarkę Liebherr do zabudowy w klasie A, B otrzymasz 10 lat gwarancji od producenta. Szczegóły promocji TUTAJ.

Lodówki Do Zabudowy Z Kostkarką

Mam nadzieję, że któraś z propozycji lodówki z kostkarką przypadła Wam do gustu!

Obserwuj