Lato, lato- jak ja kocham lato! Oczywiście powodów tej miłości jest wiele. Po pierwsze dlatego, że jestem ciepłolubna, po drugie dlatego, że są wakacje, a po trzecie, że kocham lody, kawę mrożoną i inne zimne napoje :-).

Najlepszym pomocnikiem w przygotowaniu sobie orzeźwiających napojów latem jest lodówka z kostkarką lub lodówka z dyspenserem wody, a najlepiej lodówka oferująca jedno i drugie, dlatego dziś przedstawię Wam kilka ciekawych lodówek marki Samsung.

Lodówka side by side z kostkarką

Sbs-3-2.Jpg
1234.Png
121.Jpg

 

Firma Samsung ma w swojej ofercie bardzo wiele modeli lodówek side by side, ale według mnie jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. To lodówka side by side z kostkarką  o symbolu Samsung RH69B8941B1, która ma kilka wyjątkowych cech!

Jedną z nich jest specjalnie zaprojektowane centrum napojów Beverage Center zapewniające szybki i łatwy dostęp zarówno do dystrybutora wody jak i dzbanka, który jest automatycznie uzupełniany. Do dzbanka wystarczy dodać cytrynę, miętę i wtedy masz pyszną schłodzoną wodę smakową.

Zwróćcie uwagę na to, że aby sięgnąć po wodę wystarczy tylko otworzyć zewnętrzne drzwi lodówki, dzięki czemu wodę, jogurty i inne zimne przekąski  zawsze masz pod ręką. Te innowacyjne drzwi zewnętrzne firma Samsung nazwała Food Showcase, choć często używa się też nazewnictwa lodówka door-in-door.

Ten model lodówki side by side z kostkarką oferuje niezwykłą kostkarkę:  Dual Auto Ice Maker, który wytwarza dwa rodzaje lodu: lód w kostkach, jak i w mniejszych Ice Bites™, które znacznie szybciej schładzają napoje. Kostkarka jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,8 kg.

Lodówka Multidoor

Lodowka-Samsung-Rf65A977Fsg-Ef-Family-Hub-Side.jpg
Pl-Feature-Non-Stop-Music-Entertainment-Anytim.jpg
Pl-Feature-Easily-Stay-In-Touch-With-All-The-F.jpg

Moją drugą propozycją jest lodówka multidoor Samsung RF65A977FSG. Ten typ lodówki w górnej części ma szeroką i ustawną część chłodzącą, a w dolnej części ma zamrażarkę.

Ten multidoor Samsunga to również lodówka z kostkarką Dual Auto Ice Maker, dyspenserem do wody i centrum napojów Beverage Center, ale jest to przede wszystkim  lodówka multimedialna, która z pewnością wzbogaci życie Twojej rodziny. To jest sprzęt, który  pozwoli Ci nie tylko efektywnie kupować i wykorzystywać żywność, ale  także sterować „inteligentnymi urządzeniami” dzięki aplikacji SmartThings.

Aplikacja uprzyjemni Ci obsługę różnych urządzeń, czyniąc ją prostszą i intuicyjną. Za pomocą komend głosowych przez Bixby (tylko po angielsku) lub dotknięcia ekranu możesz, np. włączać i wyłączać inne urządzenia, zaprogramować sprzątanie, zwiększyć temperaturę czy sprawdzić, ile czasu pozostało do końca prania, ograniczać ilość zużywanej przez nie energii. A widżet pozwala Ci także monitorować dom przy użyciu kamer!

Dzięki tej multimedialnej lodówce możesz również słuchać muzyki, oglądać telewizję* oraz korzystać z aplikacji – wbudowanych w urządzenie, lub dowolnych na smartfonie**. Lodówka oferuje ponadto zabawny sposób na udostępnianie wiadomości, zdjęć, wideo, informacji czy planów dnia. Gdy ktokolwiek zbliży się do lodówki, ekran główny automatycznie się włączy, wyświetlając to, co na nim zapisałeś.

Dla mnie osobiście szczególnie ważny jest aspekt niemarnowania jedzenia, więc możliwość sprawdzenia w tej lodówce  dzięki kamerom, co jest wewnątrz lodówki, pozwala na zrobienie świadomych zakupów!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jej możliwościach tej lodówki zajrzyj TUTAJ.

 

Lodówka z kostkarką do lodu z wysoką klasą energetyczną C

Pl-Feature-Rs8000Nc-8-400880-522973862.Jpg
Pl-Rs8000Nc-8-400880-Rs68A884Cb1-Ef-482878225.Png

Kolejną ciekawą propozycją może być lodówka z kostkarką do lodu Samsung RS68A884CB1. Ten  model jako jeden z nielicznych osiągnął najwyższą klasę energetyczną w SBS – klasę C, więc jeżeli chcesz płacić mniejsze rachunki za prąd, to warto wybrać tą lodówkę. Dodatkowym atutem tego modelu jest niezwykle cicha praca na poziomie 35 dB.

Przy okazji zwróćcie uwagę kostkarkę do lodu, która wbudowana jest w drzwi i jest wyjątkowo wąska, dzięki czemu zajmuje znacznie mniej miejsca. W ten sposób zyskujesz cenną przestrzeń na półkach zamrażarki. Jej przezroczysta plastikowa pokrywa sprawia, że bez trudu sprawdzisz, ile kostek jeszcze pozostało. Jest przy tym wydajna i prosta w obsłudze.

Inną ciekawą technologią jest Twin Cooling Plus™ , która optymalizuje temperaturę i wilgotność w lodówce i zamrażarce za sprawą niezależnych stref chłodzących.To rozwiązanie sprawia, że produkty przechowywane w lodówce pozostają dłużej świeże i smaczne, a jednocześnie ich zapachy wzajemnie się nie przenikają. Dzięki technologii Twin Cooling Plus™ możesz wybrać jeden z 5 trybów chłodzenia.

Lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa z kostkarką Samsung – tryby chłodzenia.

Eharh.jpg

Z łatwością przekształć zamrażarkę w lodówkę, by pomieścić więcej świeżej żywności. Wyłącz lodówkę bądź zamrażarkę, by oszczędzić energię lub użyj zamrażarki jako dodatkową przestrzeń chłodzącą. (Ustawienia OFF – chłodziarka i zamrażalnik są wyłączone, ale przy użyciu minimalnej mocy i zużyciu energii elektrycznej, utrzymują temperaturę 15°C, by zapobiec powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów).

Lodówka z kostkarką w wyjątkowym designie!

Pl-Feature-Side-By-Side-Rs65R54412C-180109885.Jpg
Pl-Feature-Side-By-Side-Rs65R54412C-180114646.Jpg
Pl-Side-By-Side-Rs65R54412C-Rs65R54412C-Eo-Fro.png

Moja ostatnia propozycja to nowoczesna i stylowa lodówka side by side z kostkarką Samsung RS65R54412C/EO, która odzwierciedla bieżące trendy prostej i czystej formy. Lodówka jest wyposażona w wyjątkowo piękne, płaskie drzwi wykonane z czarnego szkła bez wystających uchwytów. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i ukrytym uchwytom drzwiczek, lodówka będzie idealnie pasować do eleganckiego wnętrza.

W tej lodówce side by side, podobnie jak w wyżej zaprezentowanych modelach na tylnej ściance urządzenia znajduje się metalowy panel tzw. Metal Cooling pozwalający lepiej izolować warunki w lodówce. Kumulowane dzięki niemu zimno jest oddawane, gdy np. otwierają się drzwi lodówki. Pozwala to zachować odpowiednią temperaturę żywności.

System All-around Cooling sprawia, że chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Jest wdmuchiwane przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki, dzięki czemu w lodówce panuje stała temperatura, a żywność pozostaje świeża.

Ta lodówka dwudrzwiowa z kostkarką jest też niezwykle pojemna. Dzięki technologii Space Max™ , która  wykorzystuje specjalną, bogatą w uretan izolację, ścianki urządzenia mogą być znacznie cieńsze bez uszczerbku dla jego energooszczędności. W ten sposób pomimo tego, że zewnętrzne wymiary lodówki pozostają bez zmian, zyskujemy zdecydowanie więcej przestrzeni do przechowywania.

 

Podsumowanie

Mam nadzieję, że któryś z prezentowanych przeze mnie modeli przypadł Wam do gustu?! Oczywiście prezentowane lodówki side by side to tylko mały fragment oferty marki Samsung. Na ich stronie znajdziecie  znacznie więcej różnych modeli! Są tam zarówno lodówki side by z kostkarką jak i lodówki side by side bez kostkarki, w różnych kolorach, pojemnościach, klasach energetycznych- każdy znajdzie coś dla siebie!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Samsung

*Wymaga połączenia z Internetem.

** Aplikacja dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym [Android] 6.0 lub nowszym (minimum 2 GB pamięci RAM);
przeznaczona dla urządzeń z systemem operacyjnym [iOS] 10.0 lub nowszym / urządzeń iPhone6 lub nowszych.Wymagane połączenie z Wi-Fi oraz konto Samsung Account. Funkcje i treści mogą się różnić w zależności od kraju

Obserwuj