Pralka a pralko-suszarka. Co wybrać?

Aranzacja.png

Zalet suszenia automatycznego chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Susząc w suszarce bębnowej, oszczędzamy czas, eliminując konieczność rozwieszania prania, a w większej części i jego prasowania. Co więcej, ubrania schną znacznie szybciej i dopiero co wypraną sukienkę czy koszulę możemy włożyć nawet już po kilkudziesięciu minutach suszenia. Pralko-suszarki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie możemy pozwolić sobie na dwa oddzielne urządzenia. Niezależnie jednak od tego, czy argumenty za suszeniem automatycznym Cię przekonują, czy też raczej skłaniasz się ku zakupowi standardowej pralki, możesz skorzystać z oferty przygotowanej przez markę Kernau, by zyskać podwójnie. W najnowszej promocji marka Kernau zakup wybranych modeli pralek i pralko-suszarki nagradza cashbackiem w wysokości 150 lub 200 zł. W Twoim domu pojawia się więc funkcjonalny sprzęt, a na konto trafiają dodatkowe środki do wykorzystania. Marka Kernau na wszystkie objęte promocją urządzenia oferuje 5-letnią gwarancję, a dodatkowo na silniki indukcyjne, które wykorzystywane są w pralkach, udziela 10-letniej ochrony.

Cashback od Kernau – modele objęte promocją

Kfwm-7512-I-Cashback.png
Kfwm-8543-I-Cashback.png

Marka Kernau proponuje nam trzy modele pralek, różniące się pod względem ładowności, oraz pralko-suszarkę, za zakup których możemy otrzymać zwrot części wydanych środków. Oznacza to, że bez problemu wybierzemy urządzenie na miarę naszych potrzeb, dostępnego miejsca czy chociażby stylu życia. Od tego, na który ze sprzętów się zdecydujemy, zależeć będzie wysokość wypłaconego przez markę Kernau cashbacku.

Pralka Kernau KFWM 7512 I – 150 zł zwrotu

To model z 7-kilogramowym załadunkiem, a zatem świetny wybór dla singla lub pary. Wyposażony w 15 programów prania, w tym program prania antyalergicznego. Niskie zużycie energii potwierdza wysoka klasa efektywności na poziomie C.

Pralka Kernau KFWM 8543 I – 200 zł zwrotu

W tej pralce możemy wyprać 8-kilogramowy wsad. Jej specjalnie wyprofilowana obudowa skutecznie tłumi drgania powstające podczas wirowania, a o komfort alergików dba system antyalergiczny, którego efektywność potwierdza certyfikat Allergy UK.

Kfwm-9643-Icashback.png
Kfwd-8462-Cashback.png

 

 

Pralka Kernau KFWM 9643 I – 200 zł zwrotu

W bębnie tej pralki zmieścimy 9-kilogramowy załadunek, który w pralce łatwo umieścimy dzięki drzwiom Giant Door o powiększonej średnicy. O niskie zużycie energii i wody, w przypadku mniejszego załadunku, zadba system Eco Logic, automatycznie zmieniając parametry prania.

Pralko-suszarka KFWD 8642 – 150 zł zwrotu

Wypierzemy w niej 8-kilogramowy wsad i wysuszymy 6 kg prania. Stopień wysuszenia tkanin możemy  łatwo regulować przy pomocy programów automatycznych. O delikatne ubrania – zarówno podczas prania, jak i w trakcie suszenia – zatroszczy się bęben o specjalnej powierzchni Pearl Drum.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli już wiesz, które z urządzeń marki Kernau odpowiada Twoim oczekiwaniom, poznaj 5 kroków, które pozwolą Ci cieszyć się dodatkowymi środkami:

  1. dokonaj zakupu wybranego modelu objętego promocją w dowolnym sklepie online lub stacjonarnie,
  2. zrób 3 zdjęcia: sfotografuj swój nowy sprzęt w miejscu jego użytkowania tak, by na zdjęciu widoczny był jego numer seryjny, zrób też zdjęcie tabliczki znamionowej oraz dowodu zakupu (FV lub paragonu),
  3. urządzenie zarejestruj na stronie: kernau.com/cashback-kernau. Możesz to zrobić po upływie minimum 14 dni od zakupu,
  4. zgłoszenie trafi do weryfikacji, a decyzję otrzymasz w przeciągu 60 dni,
  5. po jego akceptacji na podany podczas rejestracji numer konta bankowego otrzymasz zwrot środków – odpowiednio w wysokości 150 lub 200 zł.

Promocja trwa od 17.05.2021r. do 17.06.2021r. lub do wyczerpania limitu. Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Marka Kernau – polska tradycja i niezawodność

Marka Kernau to nasz rodzimy producent sprzętów AGD i RTV. W jego ofercie znajdziemy urządzenia do zabudowy i wolnostojące, a także drobne AGD i praktyczne akcesoria do kuchni. Produkty marki Kernau cenione są za jakość wykonania, trwałość oraz niezawodność. Wszystkie tworzone są z myślą o konsumentach, którym ekologia nie jest obojętna, dzięki czemu wyróżniają się obniżonym zużyciem wody i energii elektrycznej. W 2020 roku marka odznaczona została dwoma znakami jakości, potwierdzającymi zaufanie, jakim darzą ją polscy konsumenci: „Polska Dobra Marka” i „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

Cashback-1920X980.Jpg

Artykuł sponsorowany

Obserwuj