Grupa Amica uruchamia akcję promocyjną dla klientów. Wystarczy wystawić ocenę zakupionego produktu i cieszyć się kodem zniżkowym w wysokości -20% na małe AGD. Opinie mogą pokazać potencjalnym klientom, jak w praktyce sprawdzają się sprzęty Amica.

Aby wziąć udział w akcji, należy ocenić dowolny, posiadany sprzęt Amica. Można to zrobić na stronie internetowej sklepu, w którym dokonało się zakupu lub na Ceneo.pl. Co bardzo ważne, każda opinia musi zawierać hasztag #MojaOpiniaAmica.

Akcja trwa od 15 grudnia 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku, ale sprzęt, przy którym zostanie wystawiona opinia, może być kupiony przed datą obowiązywania akcji.

Żeby otrzymać kod zniżkowy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.moja.amica.pl/mojaopiniaamica, dołączając dowód zakupu sprzętu w postaci paragonu lub faktury, zdjęcie karty gwarancyjnej sprzętu i zdjęcie lub zrzut ekranu swojej wystawionej wcześniej opinii. Po pozytywnej weryfikacji każdy otrzymuje kod zniżkowy o wartości -20% na małe AGD do wykorzystania na https://www.amica.pl/ aż do 30 czerwca 2024 roku. Można go wykorzystać na zakupu z zakładki Małe AGD kuchenne albo Małe AGD domowe, gdzie znajdują się m.in. odkurzacze, czajniki, blendery i wiele innych.

Tą akcją Amica chce zachęcić swoich klientów, by podzielili się wrażeniami na temat ich produktów z innymi konsumentami, którzy są np. w trakcie wyboru swojego sprzętu AGD. Opinie klientów są niezwykle ważne przy wyborze sprzętu AGD. Dzięki pozyskanym opiniom firma może się dalej rozwijać i spełniać oczekiwania konsumentów. Upominek w postaci 20% rabatu na pewno też umili  im kolejne zakupy.

Każdy uczestnik może zgłosić do promocji dowolną ilość zakupionych produktów, bo za każdą prawidłowo wystawioną opinię przyznawana jest odrębna nagroda. Nagroda zostanie przyznana poprzez przesłanie kodu rabatowego na adres email uczestnika wskazany przy rejestracji w portalu Moja Amica.

Rejestracja opinii

Wystaw opinię za zakupiony sprzęt Amica i otaguj ją hasztagiem #MojaOpiniaAmica. Zarejestruj opinię do 31.01.2024 roku. Możesz to zrobić korzystając z  Konta Moja Amica bądź bez rejestracji.

Jak otrzymać nagrodę?

  1. Podziel się opinią na temat zakupionego dużego lub małego sprzętu AGD Amica na stronie internetowej sklepu, w którym dokonałeś zakupu lub na stronie Ceneo. Otaguj opinię hasztagiem „MojaOpiniaAmica”.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie moja.amica.pl/mojaopiniaamica dołączając dowód zakupu sprzętu, zdjęcie karty gwarancyjnej oraz zrzut ekranu/zdjęcie wystawionej opinii.
  3. Otrzymaj kod zniżkowy o wartości 20% do wykorzystania na mały sprzęt AGD na amica.pl

Daty promocji

Sprzęt, przy którym zostanie wystawiona opinia może być zakupiony przed datą obowiązywania akcji. Rejestracji można dokonać w okresie: od 15.12.2023 r. do 31.01.2024 r.

Promocja Amicy

Obserwuj