Beko-2018-Sda-Premium-Cordless-Stick-Vacuum-Cl.jpg
Beko-Ikona-Hero-75Minut.jpg
Beko-Ikona-Hero-Led-Display.jpg

Wszyscy to znamy: poranny pośpiech, nasza pociecha żąda płatków, a my sami marzymy tylko o filiżance kawy. Zaspanym ruchem nalewamy wrzący napój do kubka… jednocześnie zahaczając o dopiero co otwarte pudełko, które w mgnieniu oka ląduje na podłodze, gubiąc po drodze całą zawartość. Bałagan gotowy, a my stajemy przed wyborem: żmudne zamiatanie z szufelką czy wycieczka do szafy po tradycyjny odkurzacz, a następnie rozplątywanie węża i walka z kablem, który już dawno przestał chować się tak szybko, jak powinien… A może warto rozważyć trzecie wyjście?

Postaw Bałagan Do Pionu!

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe szturmem zdobywają polski rynek. Ich wygodna, poręczna konstrukcja, w połączeniu z ciekawym designem sprawiają, że wiele osób odkrywa ich urok, często całkowicie się na nie „przesiadając”.

Tego typu urządzenia mają całą masę zalet. Po pierwsze – zajmują znacznie mniej miejsca niż odkurzacze tradycyjne. Nawet jeśli nie chcemy trzymać ich „na widoku”, to potrzebna na nie ilość miejsca w szafie jest nieporównywalnie mniejsza od tej, którą zajmie nasz wysłużony, bulwiasty znajomy.

Niektóre modele, takie jak na przykład Beko VRT61814VR, mają dodatkowo składaną rączkę, która jeszcze bardziej ułatwi kwestię przechowywania. Po drugie – wygoda. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy wystarczy włączyć i… już można działać. Możemy zapomnieć o poszukiwaniu odpowiednio blisko położonego gniazdka i walce z niepraktycznymi rurami.

Postaw Bałagan Do Pionu!

Nie bez znaczenia jest tu także konstrukcja bezworkowa, dzięki której szybko i sprawnie oczyścimy całe urządzenie po pracy, po prostu wyrzucając zawartość pojemnika i zmywając filtr pod bieżącą wodą.

Wreszcie – moc ssąca. Jeśli tylko nie mamy w domu dywanów, na których naszego kota lokalizujemy tylko dzięki wystającemu ogonowi, to odkurzacz pionowy – taki jak Beko VRS82736VF – poradzi sobie świetnie z każdym typem podłóg i wykładzin. Przy większych wyzwaniach niezastąpiona będzie tu wbudowana elektroszczotka.

Postaw Bałagan Do Pionu!

W pionowych odkurzaczach serii VRT od Beko znajdziemy jeszcze jedną, bardzo przydatną funkcję. Mają one konstrukcję 2-w-1, co oznacza, że część ssącą można odłączyć i posługiwać się nią w formie poręcznego mini-odkurzacza, który bez trudu dotrze do trudniej dostępnych miejsc, takich jak od dawna zapomniane przestrzenie za szafką telewizyjną czy przestrzeń pomiędzy poduszkami naszej ulubionej kanapy.

Postaw Bałagan Do Pionu!

Małe rozmiary odkurzaczy pionowych sprawiają też, że manewrowanie nimi jest bardzo proste, co bezpośrednio przełoży się na krótszy czas sprzątania i więcej czasu na – chociażby – zjedzenie porannego posiłku z rodziną.

 

Postaw Bałagan Do Pionu!  Postaw Bałagan Do Pionu!  Postaw Bałagan Do Pionu!

    Model VRS82736VF                         Model VRT61818VW                      Model VRT61814VR

 

Odkurzacz pionowy to świetny wybór zarówno do małego mieszkania, w którym każdy centymetr zaoszczędzonego miejsca jest ważny; jak i do domu, w którym podróżowanie między piętrami z tradycyjnym odkurzaczem w garści zawsze stanowi pewne wyzwanie. To także świetnie uzupełnienie coraz bardziej popularnych odkurzaczy samojezdnych oraz dużych urządzeń, bez których w niektórych warunkach trudno się obyć.

Artykuł sponsorowany

 

Obserwuj