Moje.jpg

Czasami sprzęt agd jest tak wyjątkowy, że trudno obok niego przejść obojętnie. Takie są właśnie lodówki duńskiej marki Vestfrost z linii Art Collection.

 

Z okazji targów 4 Desing Days w Katowicach Marka Vestfrost chciała przygotować coś wyjątkowego i nawiązała współpracę z malarką Urszulą Clarise, która ozdobiła lodówki z linii Retro reprodukcjami swoich obrazów. Zainteresowanie klientów tymi lodówkami było tak duże, że firma Vestfrost postanowiła rozszerzyć swoją ofertę lodówek  z linii Retro o modele costumizowane pracami Urszuli Clarise.

Tak oto powstała wspaniała kolekcja chłodziarek Art Collection by Urszula CLARISE. Lodówki przedstawiają trzy ikony świata: kulinariów-Anthony Bourdain , malarstwa- Salvador Dali i muzyki- David Bowie.

VR-FB373-2E0OR– Salvador możecie nabyć TUTAJ 

VR-FB373-2E0RD– David Bowie możecie kupić TUTAJ 

VR-FB373-2E0BU– Anthony Bourdain możecie kupić TUTAJ

Wolnostojaca-Chlodziarko-Zamrazarka.jpg

Te lodówki są wyjątkowe nie tylko z zewnątrz. Ich środek skrywa najnowocześniejsze technologie. Lodówki z są bardzo energooszczędne. Ich klasa energetyczna to A++. Zużywają ok. 263 kWh w ciągu roku. Poziom hałasu to 42 dB. Ich wymiary to 190,01×68,1×60,5 (wxgłxsz).

Lodówki są wyposażone w świetlenie LED-owe, szklane półki (jedna jest teleskopowa), półkę na wino i pojemniki na jajka. Alarm otwartych drzwi zawsze przypomni nam o konieczności zamknięcia drzwi lodówki. Lodówki oczywiście sterowane są elektronicznie.

Inne ciekawe technologie w tych lodówkach to:

Technologia NoFrost Multi, która zapobiega gromadzeniu się szronu w chłodziarce i lodu na ścianach zamrażarki, a jednocześnie  pozwala na równomierne i równoczesne chłodzenie i mrożenie artykułów spożywczych; powietrze nie przenika między komorami, dzięki czemu zapachy z chłodziarki i zamrażarki się nie mieszają.

Lodówka posiada wbudowany jonizator, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Bardzo funkcjonalne są też dwie szuflady: komora świeżości 0°C oraz komora z regulacją wilgotności.

W komorze świeżości  temperatura oscyluje wokół 0°C i dzięki temu jest to idealne miejsce to przechowywania świeżych owoców morza, ryb lub mięsa. Możemy w niej dłużej przechowywać świeże produkty bez konieczności ich zamrażania.

Szuflada z regulacją wilgotności  to z kolei idealne miejsce do przechowywania warzyw i owoców. Dzięki regulowanej wilgotności, produkty dłużej zachowują wartości odżywcze oraz pozostają jędrne i soczyste. Dodatkowo w  szufladzie umiejscowiony jest filtr Maxi-Fresh, który eliminuje etylen- gaz, który uwalnianą rośliny, a który przyspiesza ich dojrzewanie i psucie. Filtr, który pochłania etylen – wydłuża ich okres przydatności.

 

Jeśli ten artykuł okazał się dla Was pomocny, będę wdzięczna za subskrypcję mojego kanału na YT!

Was to nic nie kosztuje, a mi bardzo pomaga w rozwoju mojego projektu! 

Co tydzień filmuję coś nowego! Zapraszam na KANAŁ PANI AGD NA YT

Wizyta w firmie Vestel – dystrybutora marki Vestfrost


Obserwuj