Vestfrost to duńska marka, znana konsumentom początkowo głównie jako producent najwyższej klasy systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90. Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku, żeby teraz powrócić z nową, znacznie bogatszą ofertą.

Milowym krokiem w rozwoju firmy było połączenie z firmą Vestel w 2008 roku. Wydarzenie to otworzyło duńskiej marce drogę do poszerzenia oferty produktowej o kolejne kategorie: kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, pralki i zmywarki. Wsparcie ze strony Vestela, giganta w obszarze urządzeń AGD, w postaci dostępu do zasobów produkcyjnych i zaplecza technologicznego gwarantuje marce Vestfrost stały rozwój, a klientom zapewnia dostęp do nowych urządzeń. Zróżnicowana oferta produktowa przyniosła korzyści w postaci ekspansji na nowe rynki. Od 2016 roku produkty marki Vestfrost są dostępne nie tylko w Danii, ale także w Norwegii, Szwecji i Finlandii, a od 2017 również w Polsce.

Linie produktowe Vestfrost

Vestfrost to kilka linii produktowych, zaprojektowanych są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania, charakteryzujących się wysokiej jakości materiałami oraz prostymi formami.

Linia retro – lodówki jak za dawnych lat

Projekt-Bez-Tytulu-2020-04-05T101157-389.Png

Seria produktów retro odznacza się wyszukanymi detalami, jak stylizowane uchwyty, opływowe kształty czy kolorowe obudowy. W stylu retro jest tylko zewnętrzna powłoka urządzenia, bo w środku to nowoczesne sprzęty AGD. Spójrzcie tylko na lodówki! Znajdziecie tu najnowocześniejsze technologie, takie jak:

  • Technologia NoFrost Multi, która zapobiega gromadzeniu się szronu w chłodziarce i lodu na ścianach zamrażarki, a jednocześnie  pozwala na równomierne i równoczesne chłodzenie i mrożenie artykułów spożywczych; powietrze nie przenika między komorami, dzięki czemu zapachy z chłodziarki i zamrażarki się nie mieszają.
  •  IONtech -system oczyszcza powietrze, rozprowadzając jony ujemne, które neutralizują kurz i nieprzyjemne zapachy
  • Maxi-Fresh- filtr umieszczony w szufladzie na warzywa i owoce eliminuje etylen uwalniany z roślin podczas procesu dojrzewania, zwiększając okres ich przydatności.
  • Komora świeżości  0°C,– to idealne miejsce to przechowywania świeżych owoców morza, ryb lub mięsa. Dzięki niej możemy dłużej przechowywać świeże produkty bez konieczności ich zamrażania.
  • Szuflada z regulacją wilgotności –idealne miejsce do przechowywania warzyw i owoców. Dzięki regulowanej wilgotności, produkty dłużej zachowują wartości odżywcze oraz pozostają jędrne i soczyste.

 

Lodówki do zabudowy

Podblatowa-Zamrazarka-Do-Zabudowy.jpg

Marka Vestfrost w swojej ofercie ma też lodówki do zabudowy:

  • zamrażarkę szufladową, podblatową  o wysokości 87,5 cm ( klasa A++)
  • zamrażarkę szufladowaą o wysokości 177 cm (klasa A++, NoFrost, na wyposażeniu ma  kostkarkę Twistową)
  • chłodziarkę o wysokości 177 cm ( klasa A++, szuflada z regulacją wilgotności, filtr Maxi Fresh)
  • chłodziarko-zamrażarkę  o wysokości 177 cm (klasa A++, NoFrost, szuflada z regulacją wilgotności, filtr Maxi Fresh)

Sprzęt Vesfrosta charakteryzuje energooszczędność i ciche działanie.

Winiarki – chłodziarki do wina

Dwustrefowa-Chlodziarka-Do-Wina.jpg

Vestfrost słynie przede wszystkim z bardzo dobrych jakościowo winiarek.

W związku z tym, że Polacy coraz więcej piją wina, a polski rynek wina należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w Europie, to zapotrzebowanie na winiarki będzie również rosło.

Winiarki to oczywiście produkty premium, skierowane do bardziej wymagających klientów, którzy interesują się kulturą picia wina i są świadomi tego, że nawet kilkustopniowa różnica w w temperaturze wina może znacząco wpłynąć na ich smak.

W  przechowywaniu wina kluczowe znaczenie mają także takie czynniki brak drgań i promieni słonecznych, które mogą negatywnie wpływać na kolor wina. Dlatego urządzenia marki Vestfrost wyposażone są w przyciemnione szklane drzwi i filtry UV, efektywny system chłodzenia kompresorowego oraz technologię tłumienia wibracji.

Vestfrost oferuje wysokiej klasy urządzenia nie tylko do restauracji lub hoteli, ale także do mieszkań czy nawet ogrodów. Klienci mogą wybierać między chłodziarkami jedno-, dwu i wielostrefowymi, w których jednocześnie można przechowywać różne gatunki wina.

Sprzęt AGD- dziełem sztuki

Glowne-1.Jpg

Sprzęt AGD może być też modnym elementem wystroju wnętrza i może mu nadawać wyjątkowy charakter. Takie są właśnie lodówkiVestfrosta z linii Art Collection.

 

Firma Vestfrost we współpracy z malarką Urszulą Clarise stworzyła wspaniałą kolekcję chłodziarek costumizowane jej pracami. Lodówki przedstawiają trzy ikony świata: kulinariów-Anthony Bourdain, malarstwa- Salvador Dali i muzyki- David Bowie.

 

Trudno obok nich przejść obojętnie, prawda?

Obserwuj