Vestfrost to duńska marka, znana konsumentom  jako producent lodówek najwyższej klasy. To co łączy wszystkie urządzenia sygnowane marką Vestfrost to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów.

W ofercie marki Vestfrost znajdziemy zarówno nowoczesną gamę produktów wykończoną czarnym szkłem czy w inoxie, jak i oryginalną  linię retro w żywych kolorach i z autorskimi projektami graficznymi malarki Urszuli Clarise.

Zew.jpg
Wnetrze.jpg

Linia nowoczesnych lodówek marki Vestfrost to zarówno modele jedno, dwu a nawet czterodrzwiowe. Aktualnie wzbogaciła się ona o kolejne 6 modeli: VR-FB373  i VR-FB-383 – każda z lodówek występuje w 3 wersjach: czarnej, czarnego szkła i inoxowej. Lodówki 373 to modele o wysokości 186 cm, szerokości 59,5 cm i głębokości 66 cm. Natomiast modele 383 są wyższe od 373, bo ich wysokość to 201 cm, a pozostałe wymiary są identyczne jak w lodówkach 373.

Wszystkie nowe modele to urządzenia w klasie energetycznej Ew technologii NoFrost Multi, dzięki której ciepłe powietrze jest od razu usuwane ze środka lodówki, a w zamian nadmuchiwane jest chłodne, regularnie osuszające wnętrze urządzenia, w efekcie czego zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce nie gromadzi się szron ani lód.

Inne ciekawe rozwiązanie w nowych lodówkach Vestfrost to PureBeam+. Technologia oparta jest na specjalnym module, z diodą UV-C LED oraz filtrem węglowym, znajdującym się w górnej części lodówki. Filtr węglowy neutralizuje nieprzyjemne zapachy a dioda UV-C LED usuwa 99,9% bakterii, wirusów i grzybów w powietrzu przechodzącym przez filtr.

Patrząc do wnętrza nowych lodówek trudno nie zauważyć metalowego wykończenia na tylnej ścianie. To rozwiązanie nazywa się MetalCooling i wspomaga utrzymanie temperatury, poprawia jej stabilność oraz zapewnia szybszy powrót do poziomu wyjściowego po otwarciu drzwi. Dzięki temu oszczędzamy energię, którą pobiera chłodziarka.

Przy zakupie lodówki klienci największą uwagę zwracają na to, czy urządzenie zostało wyposażone w technologie, które umożliwią przedłużenie świeżości produktów spożywczych. Wybierając nową lodówkę Vestfrost będą mieli to zagwarantowane, ponieważ są one wyposażone w  Komorę 0 C i Szufladę z regulacją wilgotności.

Zadaniem komory zero stopni jest utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności oraz temperatury, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać świeże produkty, bez potrzeby zamrażania czy rozmrażania. To idealne rozwiązanie dla tych artykułów, które psują się szybko jak mięso czy ryby.

Szuflada z regulowaną wilgotnością idealnie nadaje się do przechowywania warzyw i owoców. Przechowywane w niej pozostaną dłużej jędrne, soczyste i świeże.

Dodatkowo w szufladzie na warzywa i owoce umieszczony jest specjalny filtr Maxi-Fresh, który pochłania etylen, który naturalnie uwalnia się z roślin w procesie dojrzewania. Pochłaniając etylen, filtr znacznie wydłuża przydatność warzyw i owoców, a przy tym usuwa nieprzyjemny zapach.

Wygodę użytkowania zapewnia szklana, składana półka teleskopowa v-Shelf, dzięki której bez problemu można wstawić do lodówki duży garnek, tort czy wysoki dzbanek z napojem. Jak na producenta winiarek przystało, w lodówkach Vestfrost jest też półka na wino, która zagwarantuje im właściwe przechowanie i pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca dzięki podwieszeniu jej pomiędzy szklanymi półkami.

Całość uzupełnia boczne oświetlenie ledowe, które nie dość że jest energooszczędne, to jeszcze emituje znacznie mniej ciepła niż tradycyjna żarówka, co zapobiega wzrostowi temperatury wewnątrz lodówki.

Oczywiście lodówki Vestfrost posiadają również funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia, alarm otwartych drzwi i zabezpieczenie przed dziećmi.  Po więcej szczegółów zaparszam na https://vestfrosthome.eu/pl/15-lodowki-wolnostojace 

lodówka Vestfrost VR-FB383-2H0B

Male-Zdjecie.jpg

Artykuł sponsorowany

Obserwuj