Jesteście zwolennikami kuchni wolnostojących, ale zamiast gazu wolelibyście korzystać z indukcji, bo to gwarancja szybkiego i bezpiecznego gotowania, a jednocześnie jest to rozwiązanie łatwe w utrzymaniu czystości, to firma Amica ma dla Was kilka nowości.

Właśnie na rynek wchodzą 4 nowe modele wolnostojących kuchni indukcyjnych: 514IE3.323PaTsDpHb(XxL), 523IE3.323PaHTsDp(Xx),  57IE3.323HTaD(Xv), 57IE3.323PaHTaDp(W).

Poprawkawww.jpg

Oprócz ciekawego wzornictwa kuchnie skrywają wiele nowoczesnych rozwiązań, oto niektóre z nich:

Baking Pro System

Pl-Washer-Ww70K42101W-Ww70K42101W-Eo-Frontwhit.jpg

Modele  kuchni: 514IE3.323PaTsDpHb(XxL), 523IE3.323PaHTsDp(Xx), 57IE3.323PaHTaDp(W) posiadają specjalną konstrukcję piekarnika o nazwie Baking Pro System, która gwarantuje dokładne rozprowadzenie ciepła i stabilną temperaturę wewnątrz komory pieczenia. Dzięki zastosowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu dopieką się nawet fragmenty ciasta, które znajdują się blisko szyby. Komora piekarnika jest większa i ma więcej poziomów pieczenia. Teraz możemy piec na wielu poziomach, ale z gwarancją równomiernego wypieczenia i zarumienienia.

Chłodny front (3 szyby)

Zimny-Front.jpg

Wszystkie nowe modele posiadają chłodny front piekarnika. Jak to możliwe? W drzwiach piekarnika zastosowano trzy szyby, z czego wewnętrzna szyba jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Dzięki temu rozwiązaniu temperatura frontu zawsze będzie na tyle niska, że  przebywanie w jego bliskości, a nawet dotykanie szyby podczas pieczenia jest całkowicie bezpieczne.

Szybki nagrzew w 4 minuty

Opera-Zrzut-Ekranu-2020-05-26-004404-Www-Amica.png

Żyjesz w ciągłym biegu, nie lubisz tracić czasu na uruchomienie się sprzętu, to funkcja nagrzewu piekarnika w 4 minuty idealnie pasuje do Twoich oczekiwań. Wybierając tą funkcję uruchamia się grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator- czyli wykorzystuje się pełną moc piekarnika, aby w 4 minuty temperatura wewnątrz komory osiągnęła temperaturę 150 °C.  Wszystkie nowe modele kuchni indukcyjnych posiadają tą funkcję!

PowerBooster

To kolejna funkcja, która przyspiesza gotowanie. Wystarczy położyć naczynie na polu grzejnym, ustawić parametry dla danego pola i aktywować PowerBoost, a  dzięki zwiększonej mocy pola Twoje danie będzie gotowe o wiele szybciej. Wszystkie nowe kuchnie posiadają tą funkcję na czterech polach grzejnych.

Prowadnice teleskopowe

Opera-Zrzut-Ekranu-2020-05-26-004446-Www-Amica.png

Wyjęcie lub włożenie ciężkiego naczynia do rozgrzanego piekarnika może być trudne i niebezpieczne. Ale jeśli w komorze piekarnika masz prowadnice teleskopowe, to problem ten przestaje istnieć. Nawet ciężka blacha wysunie się z piekarnika jak szuflada z regału, bez ryzyka obsunięcia i poparzenia. Prowadnice można ustawić na dowolnym poziomie, aranżując przestrzeń piekarnika do własnych potrzeb. Wszystkie nowe modele kuchni indukcyjnych Amiki posiadają prowadnice teleskopowe za wyjątkiem 57IE3.323HTaD(Xv).

Czyszczenie piekarnika

Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. A gdy przyjdzie Ci już wyczyścić piekarnik, to w każdym nowym modelu kuchni możesz skorzystać z funkcji czyszczenia parowego. Wystarczy nalać 1 szklankę wody na blachę, ustawić  temperaturę piekarnika na 50°C i pozostawić urządzenie na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii.

12 funkcji piekarnika

Jeśli lubisz piec, to zdecyduj się na model z 12 funkcjami piekarnika, w którym nie tylko można rozmrażać czy grillować ale nawet piec z dodatkiem pary! Oto modele, które oferują aż 12 funkcji piekarnika: 514IE3.323PaTsDpHb(XxL),523IE3.323PaHTsDp(Xx),57IE3.323PaHTaDp(W).

Indukcja.jpg

Obserwuj