Wielu z nas robot kuchenny kojarzy się z ogromnym sprzętem, który podczas pracy zajmuje cały blat kuchenny, a na jego przechowywanie trzeba przeznaczyć całkiem sporą szafkę kuchenną. To nie dotyczy robota kuchennego Bosch MUM Serie 2, który jest najbardziej kompaktowym z  oferowanych przez markę Bosch robotów kuchennych!

To urządzenie bez problemu zmieści się nawet na małym blacie kuchennym, a jego wszechstronne zastosowanie ułatwi pracę i pomoże wyczarować wiele pysznych dań!

15950450-Ecommerce-Fp-U11-Mums2Ew00-Ew30-Ew40-.Jpg

Robot Bosch MUMS2EW30  posiada dużą misę ze stali nierdzewnej o pojemności 3,8 l oraz jest wyposażony w mocny i wydajny silnik 700W. W misie przygotujesz aż 2,4 kg lekkiego ciasta lub nawet 1,7 kg ciężkiego ciasta drożdżowego.

Do ramienia  robota możemy zamocować jedno z trzech mieszadeł:

  • hak do zagniatania ciasta
  • końcówka do ubijania
  • końcówka do mieszania

Wszystkie z nich można myć w zmywarce.

Dokładne mieszanie i zgarnianie masy z boków, dna i środka misy zapewnia planetarny ruch mieszadeł 3D – oznacza to, że ​​mieszadła poruszają się w trzech kierunkach jednocześnie. Dzięki temu ciasto jest zawsze doskonale wyrobione a pojemność misy maksymalnie wykorzystana. W zależności od składników możemy ustawić 4 prędkości pracy, dzięki czemu z łatwością przygotujesz wszystkie potrawy.

Na wyposażeniu dodatkowo mamy rozdrabniacz do warzyw i owoców, sera z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej:

  • tarcza dwustronna do krojenia na plasterki grube i cienkie,
  • tarcza dwustronna do krojenia na wiórki grube i drobne,
  • tarcza do drobnego ucierania.

Mamy też kielich blendujący  o pojemności 1,25l idealny do mieszania, rozdrabniania, miksowania składników  i przystawkę do mielenia : maku, twarogu, mięsa, soczewicy.

Oczywiście zawsze istnieje możliwość rozbudowy tego urządzenia o dodatkowe akcesoria np. wyciskarkę do owoców cytrusowych, przystawkę do makaronu czy nawet przystawkę do przygotowania domowych sorbetów i lodów.

Jeśli chodzi o komfort korzystania z MUM-a, to oprócz 4 prędkości pracy, to urządzenia posiada gumowe nóżki, które gwarantują stabilność i zapobiegają przesuwaniu się urządzenia podczas pracy. No i co ważne -bezpieczeństwo pracy zapewnia  elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa zapobiegający nieoczekiwanemu uruchomieniu silnika.

Po skończonej pracy kabel urządzenia można schować do praktycznego schowka, dzięki czemu nie plącze się w szafce.

Podsumowanie

Testując ten sprzęt Boscha nie mogłam się nadziwić, jak wiele funkcji pełni to niewielkie urządzenie. Określenie mały, ale wariat bardzo do niego pasuje! Sami pomyślcie: zagniata ciasto, ubija śmietanę, zrobi koktajl, zetrze warzywa na surówki, czy ziemniaki na placki ziemniaczane, zmieli mięso na mielone lub ser na serniczek -to tylko skrawek jego możliwości!

Roboty MUM Serie 2 można wybrać w różnych kolorach, ale także różnymi elementami wyposażenia i mocami silnika , które mogą mieć cztery albo siedem prędkości. Wszystko zależy, którego pomocnika potrzebujesz w Twojej kuchni? Pełną ofertę robotów MUM Serie 2 zobaczysz TUTAJ.

Jeśli chcesz sprawdzić cenę urządzenia Bosch MUMS2EW30 zajrzyj TUTAJ.

Do 31.12.21 trwa wyjątkowa promocja! Przy zakupie jednego z modeli robotów kuchennych marki Bosch otrzymasz przystawkę do przygotowywania domowych lodów i sorbetów w prezencie. Szczegóły promocji, regulamin oraz modele urządzeń objęte promocją dostępne na https://www.bosch-home.pl

Filmowa recenzja

Artykuł sponsorowany

Obserwuj