1190668-Mm3011-Mm3011-5906006906689-Internet-1.Jpg

Amica rozszerza swoje portfolio sprzętów małego  agd o kolejne urządzenie, jakim jest maszynka do mięsa.  Właśnie swoją premierę ma model MM3011, który prezentuje się bardzo elegancko – w czerni z elementami stali nierdzewnej.

 

Jej elegancki wygląd to nie jej jedyny atut. Jednym z najważniejszych parametrów maszynki do mięsa jest jej moc. Model marki Amica ma moc max 2000W, dzięki czemu bez trudu przygotujesz dania z mielonego mięsa, grzybów czy warzyw. Dodatkowo jej wydajność  mielenia to 2,7 kg mięsa  w zaledwie minutę, więc nie musisz już  z wyprzedzeniem mielić składników potrawy.

Nasadka-Do-Kielbas.jpg
Nasadka-Kebab.jpg

Coraz częściej w myśl świadomego odżywiania, decydujemy się na robienie wędlin we własnym zakresie. Maszynka do mięsa marki Amica jest wyposażona  w specjalną nakładkę masarską, która pozwoli Ci przygotować kiełbaski w domowy sposób. Czy wiesz, ze przy pomocy maszynki do mięsa możesz również przygotować sobie w domu kebab? Maszynka posiada specjalną nasadkę kebab, która umożliwi Ci rozdrobnienie mięsa we właściwy sposób dla tej potrawy.

 

Czasem podczas mielenia zdarza się, że maszynka się zablokuje , ale dzięki opcji – obroty wsteczne/rewers  bez trudu udrożnisz urządzenie. To rozwiązanie uchroni Cię przed przegrzaniem maszynki i zapewni komfortową pracę w kuchni.

 

3333.Jpg

W zależności od tego, jaką konsystencję ma mieć zmielone mięso czy warzywa, możesz zastosować wymienne  dyski ze stali nierdzewnej z otworami o różnej średnicy. Pamiętaj tylko, aby elementów ze stali nierdzewnej nie myć w zmywarce! Dla swojego bezpieczeństwa i komfortu pracy korzystaj też ze specjalnej tacki, na której umieszcza się mięso i spycha do wnętrza maszynki i popychacza.

Zdarza Ci się, że nie możesz odnaleźć jakiegoś elementu sprzętu agd i to utrudnia lub całkowicie uniemożliwia Ci korzystanie z niego? Amica tak zaprojektowała maszynkę do mięsa, aby w jej obudowie znalazło się miejsce  na schowek, który pomieści akcesoria! Teraz masz pewność,  że żaden z istotnych elementów się nie zawieruszy i nie zniweczy Twoich ambitnych planów kulinarnych .

 

Wbrew pozorom bardzo istotne są też elementy umożliwiające bezpieczne przenoszenie, wyjmowanie sprzętu. Dzięki specjalnemu uchwytowi do przenoszenia codzienne użytkowanie maszynki  stanie się proste i bezpieczne.

 

Maszynka do mięsa marki Amica ma też specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem.  Urządzenie rozpoznaje niebezpieczny wzrost temperatury i automatycznie się wyłącza. Jak tylko się ochłodzi, będziemy mogli ponownie z niego korzystać.

 

Tam gdzie się dużo dzieje, czyli w kuchni na blacie roboczym – może się zdarzyć, że coś się rozleje i blat będzie śliski. Dzięki temu, że Amica wyposażyła swoją maszynkę do mięsa w gumowe nóżki jej konstrukcja jest bardziej stabilna i zapobiega jej ślizganiu.

Nowy sprzęt  marki Amica  świetnie wpisuje się w tradycje kulinarne Polaków, którzy chętnie przygotowują potrawy z mielonego mięsa- kotlety czy farsze do pierogów lub uszek.

Meatballs-4511773-1920.Jpg
Dumplings-3437689-1920.Jpg
Food-3195216-1920.Jpg

Artykuł sponsorowany

Obserwuj