Strona główna Poradnik zakupowy

Kategorie

projekt-bez-tytulu-2021-09-17t123101-697.webp czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem odkurzacza pionowego?

Segment odkurzaczy pionowych jest bardzo szeroki i stale się rozwija, czy to o nowe technologie, czy nowe funkcje, które mają nam ułatwić odkurzanie. Przed zakupem warto zadać sobie kilka pytań co jest dla mnie ważne, czego potrzebuję. Warto również trochę poczytać o odkurzaczach, gdyż oferta jest naprawdę bardzo zróżnicowana.

bez-tytulu.webp czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem mikrofali do zabudowy?

Wszystkie kuchenki mikrofalowe do zabudowy mają szerokość ok.59,5 cm, tak aby się zmieściły do standardowej szafki o szerokości 60 cm, ale różnią się wysokością i głębokością.

projekt-bez-tytulu-2022-08-31t222932-188.png czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem zmywarki?

Wybierając zmywarkę weź pod uwagę nie tylko wielkość kuchni, czy liczebność swojej rodziny, ale również swój styl życia. Jeśli nie posiadasz dzieci, jednak w Twoim domu często bywają goście, wówczas radzimy kupić duże urządzenie.

projekt-bez-tytulu-2022-08-31t224524-499.png czytaj więcej

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem płyty gazowej?

Oprócz klasycznych kuchenek gazowych na rynku istnieją płyty „mieszane”: gazowo- indukcyjne, gazowo-ceramiczne czy gazowo-elektryczne. Decydując się na ich zakup, masz do dyspozycji 2 źródła energii i stajesz się niezależny w przypadku przerw w dostawie jednego z nich. Palniki gazowe słyną z niższych kosztów eksploatacji, a pola ceramiczne i indukcyjne...