Współpraca


PaniAGD.pl to nie tylko konfiguratory sprzętów AGD, ale także blog ekspercki, który skupia się na poradach i analizach porównawczych dotyczących sprzętów AGD. Każdego dnia serwujemy dawkę wiedzy praktycznej, czy to w artykułach czy też w materiałach wideo. Dlatego też Nasi czytelnicy mają pewność, że każda recenzja bazuje na Naszym doświadczeniu, a przede wszystkim szerokiej wiedzy na temat tej branży.

 

Użytkownicy strony to przede wszystki zwykli ludzie szukający odpowiedniego sprzętu AGD dla siebie, a także osoby zainteresowane bezpośrednio zakupem i chcący przy pomocy konfiguratorów upewnić się, że sprzęt, który zamierzają kupić jest dla nich odpowiedni. Czytelnicy bloga to przede wszystkim kobiety, ale przyglądając się wiekowi ponad 40% użytkowników to prawdopodobnie są to młode małżeństwa (w wieku 25-34 lata) szukające sprzętu do nowo zakupionych mieszkań.

 

 

Blog wybija się ponad inne na wiele fraz z wyszukiwarce Google, przykładowe frazy to: jaki odkurzacz bezprzewodowy, piekarnik z funkcją mikrofali, czy suszarka niszczy ubrania, jaki odkurzacz pionowy czy duża lodówka do zabudowy.

 

 

Statystyki kanału Youtube

Kanał YouTube cieszy się dużą popularnością i ściąga ludzi zainteresowanych głównie tematyką sprzętów AGD. Od początku 2020 roku było ponad 1.3 mln wyświetleń filmow. Wyszukiwano je ponad 6 milionow razy, a głównymi odbiorcami są mężczyźni (56.7%), choć statystyki w tym przypadku są niemal zrównoważone jeśli chodzi o kobiety.

 

 

Na moim kanale pojawiają się głównie osoby w wieku 35-44 lat, a drugą największą grupą docelową są osoby z przedziału 25-34 lat.

 

Statystyki Facebook

Mój fanpage na Facebooku polubiło już ponad 7000 osób, a średni zasięg każdego postu to okolo 15 000 użytkowników. Podobnie jak w przypadku wejść organicznych, także na Facebooku głównymi odbiorcami są kobiety, ale w tym przypadku są to osoby w wieku od 35 do 44 lat.

 

 

W tym roku odwiedziło już naszą stronę 286 984 użytkowników, co daje średnią powyżej 32 000 UU miesięcznie. Łącznie w 2020 do 13 września strona miała 605 589 odsłon. Statystyki będziemy aktualizowali na bieżąco w odstępie jednego miesiąca.

 

Oferta medialna

Chcesz zaistnieć ze swoim produktem lub usługą w naszym serwisie?

 

Oferta reklamowa portalu zawiera między innymi:

 

  • wywiady z ekspertami/przedstawicielami,
  • realizacje wideo,
  • relacje z eventów,
  • artykuły sponsorowane,
  • banery reklamowe,
  • recenzje produktów,
  • kompleksowe kampanie reklamowe łączące w sobie różne formy reklamy,
  • niestandardowe akcje promocyjne i wiele, wiele innych.

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie i zawsze czynnie uczestniczymy w tworzeniu treści, by zapewnić naszym czytelnikom ciekawe, merytoryczne i przydatne materiały. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to zapraszam do kontaktu na bok@paniagd.pl bądź pod numerem telefonu +48 502 185 102.