O mnie


       Nazywam się Joanna Gałuszka-Szarzyńska.

 

Pochodzę ze Śląska. Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Przez 20 lat kariery zawodowej byłam związana z firmą Media Saturn Holding, gdzie piastowałam stanowisko kupca AGD w centrali firmy.

 

Moje bogate doświadczenie w branży agd i fascynacja technologią zainspirowały mnie do stworzenia portalu Pani AGD.

 

Wiem, jak ogromnym problemem dla Wielu z Was jest wybór właściwego sprzętu agd. Czym się kierować? Czy designem, czy technologią, może jednym i drugim? Jaka marka jest najlepsza? Na te i inne pytania pomagam od lat odpowiadać moim znajomym, którzy kontaktują się ze mną w poszukiwaniu sprzętu agd.

 

W ten oto sposób wpadłam na pomysł, aby stworzyć konfigurator agd. Jest to obiektywne narzędzie, które w prosty i przejrzysty sposób przesortuje ofertę rynkową pod kątem Twoich potrzeb.

 

Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, a opowiem Ci  co powinieneś wiedzieć przed zakupem danego sprzętu. Jeśli jakąś cechę uznasz za istotną dla siebie, zaznacz ją w konfiguratorze, a wyszukiwarka zaproponuje Ci odpowiednie produkty.

 

Baza produktowa pochodzi od najważniejszych producentów sprzętu agd i jest stale aktualizowana.

Analizuję szczegółowo każdy produkt a wątpliwości konsultuję z Product Managerami, aby baza produktowa była bezbłędna i kompletna w nowości.

 

Aktualnie działa już sześć konfiguratorów.  Do końca 2019 roku powstaną konfiguratory: ekspresów do  kawy, pralko-suszarek i stacji parowych.

 

Uprość sobie proces decyzyjny i skorzystaj z obiektywnego konfiguratora AGD.

 

Miłej lektury! :-)