Kategorie

projekt-bez-tytulu-2022-07-31t125448-075.png czytaj więcej

Płyty zintegrowane z okapem Elica NicolaTesla

Czy słyszeliście kiedyś o takich okapach kuchennym, które nie zajmują miejsca w górnych szafkach kuchennych ani na ścianie, nie ograniczają widoku na salon, przy wyborze których wysokość pomieszczenia nie ma najmniejszego znaczenia  a na dodatek   oszczędzają Twój czas i energię, bo uruchamiają się dokładnie wtedy kiedy trzeba. Nie? To...

projekt-bez-tytulu-2021-03-02t015816-436.png czytaj więcej

Najcichszy okap

Sposobem na całkowite zniwelowanie dźwięku pracy jest okap kuchenny z silnikiem zewnętrznym.

projekt-bez-tytulu-2021-03-01t232629-828.png czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okapu?

Nie wiem czy wiecie,  ale okap kuchenny to produkt, który jest traktowany przez większość klientów prawie zawsze po macoszemu, jako mało istotny, wybierany i kupowany na samym końcu urządzania kuchni, a powinno być dokładnie odwrotnie!

projekt-bez-tytulu-2020-07-24t093511-090.png czytaj więcej

Nowe okapy wyspowe Amiki

Okap to niezwykle ważny element wysposażenia każdej kuchni. Oprócz tego, że pochłaniają brzydkie zapachy, to jeszcze mogą stanowić element dekoracyjny kuchni.

z-4.png czytaj więcej

Okapy meblowe marki Amica

Okapy meblowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem  z racji tego, że są wydajne, zajmują mało miejsca, a przy tym są prawie niewidoczne!

zdjecie-glowne-hob2hood.gif czytaj więcej

Okapy z funkcją samoczynnego uruchamiania

Jeśli tak jak ja notorycznie zapominacie o uruchomieniu okapu podczas gotowania/smażenia  i przypominacie sobie o tym dopiero wtedy, gdy jak już wszyscy wiedzą co smażyliście na obiad, to okap z funkcją samoczynnego uruchamiania będzie idealnym produktem dla Was!!!!.

okapy-aranz-artykul.gif czytaj więcej

Jak obliczyć potrzebną wydajność okapu?

Wydajność okapu jest najważniejszym parametrem, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu!

amica-zdjecie-na-str-gl.gif czytaj więcej

Nowe użyteczne rozwiązania w okapach Amiki!

Okap jest jednym z najważniejszych sprzętów agd w kuchni. Jego prawidłowy dobór gwarantuje nam komfort i przyjemność w przygotowywaniu posiłków każdego dnia. Marka Amica przedstawia nowe, innowacyjne i bardzo użyteczne rozwiązania w tej dziedzinie.

Nasze marki