Strona główna Blog Lodówki Lodówki Amica - włącz świeżość na Święta!

Kategorie

Lodówki Amica - włącz świeżość na Święta!

2018-12-21
amica-aranz-lodowka.jpg

Święta tuż tuż… Jak co roku starannie przygotowujemy się do tego szczególnego czasu, kiedy razem z rodzinami zasiadamy do stołów, obdarowujemy się prezentami, miło spędzamy wspólne chwile.

 

To także czas, kiedy nasze lodówki wypełnione są po brzegi jedzeniem, a niekiedy nawet brakuje nam w nich miejsca. Niestety wciąż kupujemy za dużo na Święta i mnóstwo jedzenia ląduje potem w koszu. Warto zastanowić się, jak zaaranżować nasze zakupy i przechowywanie żywności  tak, aby się nie zmarnowała.

 

Naprzeciw tym dylematom wyszła nasza rodzima marka Amica, projektując w swoich nowych lodówkach szereg przydatnych rozwiązań Amica Fresh System™, który zapewnia nam najważniejsze funkcje odpowiedzialne za świeżość produktów.

 

Dzięki specjalnemu filtrowi Fresh On pozbędziemy się gazu tzw. „hormonu starzenia”, który wytwarzają owoce i warzywa. W zamkniętym środowisku, takim jak lodówka gaz nie ma możliwości wydostania się na zewnątrz dlatego zostaje przez nie ponownie wchłonięty. Filtr zapobiega również powstawaniu w lodówce nieprzyjemnych zapachów.

 

 

Kolejne użyteczne rozwiązanie to VitControl / VitControl Plus specjalny suwak regulacji wilgotności w szufladzie na warzywa i owoce. Można nim zmniejszać wilgotność dla owoców i zwiększać dla warzyw. Szuflada wyposażona jest również w tacę FreshPad, dzięki której produkty nie przylegają do dna szuflady i nie psują się.

 

 

Dodatkowo specjalne światło z diody LED VitBlue Light znacznie wydłuża świeżość przechowywanych w dedykowanej owocom i warzywom szufladzie VitControl.

 

 

Specjalny pojemnik FreshZone to świetne rozwiązanie szczególnie w okresie świątecznym, kiedy z wyprzedzeniem kupujemy mięso i ryby, w nim zachowają one świeżość na dłużej. Temperatura w pojemniku wynosi 0-3⁰C, dlatego jest to idealne miejsce do przechowywania produktów wymagających szczególnych warunków jak właśnie mięso i ryby.

 

 

 

Dzięki  zastosowaniu  FreshZone i VitControl  nie będziemy już marnować tyle jedzenia, jak również zaoszczędzimy pieniądze, ponieważ produkty dłużej zachowają świeżość, a my nie będziemy musieli tak często robić zakupów.

 

Artykuł sponsorowany21 Grudzień, 2018   |   3111
  |   Średnia ocena na podstawie 0 głosów.

Nasze marki